Як завантажити на телефон відео з Яндекса: з усіх способів вибери самий простий — єдино вірний!

Як завантажити на телефон відео з Яндекса: з усіх способів вибери самий простий — єдино вірний!

Дійсно, сучасні телефони вже давно перестали бути звичайними пристроями зв’язку, чий технічний потенціал був розрахований лише на прийом/передачу цифрових сигналів, а також їх декодування в аналоговий звук і кодування вимовного у фізичну первозданність коливальних рухів. Сьогодні ми використовуємо смартфони, оснащений повноцінною операційною системою, а це означає — нам, користувачам, загальнодоступні всі радощі віртуального простору, чи то пак — Інтернету. Однак далеко не кожному власникові сучасного мобільника зрозумілий принцип практичного збереження мультимедійних файлів в пам’ять свого девайса, тоді як багато з Мережі гідно особливого офлайн уваги. Що ж, про те, як завантажити на телефон відео з Яндекса, сьогодні, ми з вами, шановні читачі, і поговоримо. Розкладемо, так би мовити, весь процес завантаження файлів з інтернету по поличках.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Вступ: на що здатний мій телефон?
  • 2 Рекламний обман: робочого софта для завантаження відео з Яндекса на телефон просто немає!
  • 3 На завершення

Вступ: на що здатний мій телефон?

Нерозумно вважати, що ваш телефон «всемогутній» і здатний на все. Титанічні можливості в плані технічної досконалості окремо представленого смартфона (нехай навіть самого що не є потужного!), на сьогоднішній день, все також характеризуються притаманною всьому що знаходиться в нашому світі, — обмеженістю. Тому, перш ніж що-небудь бажати, варто розібратися наскільки виправдані ваші очікування? І вже якщо ви впевнені в тому, що скачуваний формат файлу безпомилково розпізнає вашою системою, а обсяг виділеного інтернет-трафіку дозволяє «закачатися», то чому б і ні — будемо вантажиться по повній!

Як завантажити на телефон відео з Яндекса: з усіх способів вибери самий простий — єдино вірний!

І все-таки, переконайтеся в компетентною здібності вільної пам’яті. Що ж, про основні моменти «Як даремно не втратити час» тепер вам відомо, пора приступати до безпосередньої завантаження відео з Яндекса.

Рекламний обман: робочого софта для завантаження відео з Яндекса на телефон просто немає!

На сьогоднішній день існує лише два дійсно працездатних методу завантаження відео з Мережі — це використання спеціалізованого інтернет сервісу, другий — встановити мобільну версію браузера Mozzila з розширенням Savefromnet-helper.

Скажімо правду, нижчеописані способи іноді теж не спрацьовує. Остання обставина може бути пов’язане з обмеженням прав на використання, які диктує правовласник. Іншими словами, захищене відео певним скриптом завантажити на телефон у вас, дорогі друзі, не вийти. Безумовно, немає нічого неможливого. Однак не будемо впроваджуватися у вельми заплутаний екскурс, яким чином можна обійти такого роду захист, тому як справа це не праве і пов’язане з певною небезпекою.

Як завантажити на телефон відео з Яндекса: з усіх способів вибери самий простий — єдино вірний!

Отже, всі інші додатки типу різних downloader утиліт — рекламний пшик. Можливо, раніше вони ще й працювали, але сьогодні — НІ! Тому не довіряйте всім тим, хто вам повчально радить спростити функціональну можливість завантаження відео з сервісу Яндекс або YouTube відео хостингу. На сьогоднішній день залишається лише два варіанти завантаження мультимедійного контенту, і ось які:

  • Після того як ви на плеєрі тапніте по кнопці відтворення — знову торкніться пальцем сенсорної панелі (робочої області відеоплеєра) — з контекстного меню оберіть «Зберегти адресну посилання». Можливо в списку з’явиться щось подібне: копіювати URL відео.
  • Вставте в адресний рядок, вами браузера, скопійоване посилання.
  • Перед назвою ресурсу пропишіть два символи «ss» і натисніть «Enter».
  • Вас перекине на спеціальний інтернет-ресурс «Savefrom.net».

Як завантажити на телефон відео з Яндекса: з усіх способів вибери самий простий — єдино вірний!

  • Через певний час (досить короткий проміжок часу зазвичай дорівнює 5-10 секунд) на екрані відобразиться чек бокс з варіантом завантажувального формату — клік по чек боксу, і ви можете вибрати прийнятний для збереження відео формат.
  • На завершення, тиснемо кнопку «Завантажити».

Встановити Mozzila Firefox можна з фірмового додатка від вашого виробника: для Android-пристроїв — це Play Market, презентабельні Apple девайси апгрейдятся софтом в AppStore. Завантажте зазначений браузер, потім встановіть додаток Savefromnet-helper. Після того як ви побажаєте завантажити відео з Яндекс або сервісу Youtube, просто клікніть по стрілці під відео — з контекстного меню виберіть «Завантажити».

Все елементарно! Тим не менш, як вже було сказано раніше, не всі відео файли можна завантажувати безперешкодно. На жаль, але з умовами правовласників доведеться змиритися.

На завершення

Ще раз нагадуємо вам, дорогі друзі: експерименти зі сторонніми додатками чреваті наслідками, аж до повної поломки вашого телефону. Будьте мудрими і обережними!