У соціальній мережі Вконтакте у себе в акаунті можна зберігати не тільки фотографії, але й відеоролики. Тому сьогодні ми з вами детально розберемо, як додаються ролики, звідки їх можна брати, як це робиться з телефону і т. д.

Зміст:

  • 1 Як завантажити відео в контакт з комп’ютера
  • 2 Як додати відео з Youtube Вконтакте
  • 3 Як додати відео з мобільного Вконтакте
  • 4 Як додати відео на стіну Вконтакте
  • 5 Як додати відео у групу Вконтакте

Як завантажити відео в контакт з комп’ютера

Заходимо на свою сторінку і в лівому меню вибираємо пункт «Відеозаписи». Натискаємо на нього.

Далі можна піти коротшим шляхом і відразу завантажити ролик, а можна довгим і спочатку створити альбом. Давайте детальніше розберемо це питання і почнемо з створення альбому. Клікаємо в правому верхньому куті на кнопочку «Створити альбом». Робиться це у вкладці «Мої відеозаписи»:

На наступному етапі вводимо назву альбому, а також ставимо обмеження «хто може переглядати цей альбом», якщо хочемо. Наприклад, якщо ви хочете приховати цей альбом від сторонніх очей, то вибираєте з випадаючого списку «Тільки я»

Після того, як альбом створиться, ми відразу ж побачимо напис, що в ньому ще немає жодного відеозапису. Також у правому верхньому куті знаходиться кнопка «Додати відео», на неї ми благополучно і натискаємо:

На наступному етапі натискаємо на кнопочку «Вибрати файл», щоб завантажити потрібний нам ролик з комп’ютера:

Поки ролик завантажується, ми можемо змінити назву ролика, а також ввести його опис. Також можемо поставити обмеження, хто може дивитися, а також коментувати цей запис. Знову ж, якщо не хочете, щоб хто-небудь дивився ваш ролик, то ставите «Тільки я». Після того, як всі заповніть, не забудьте натиснути на кнопку «Готово».

Додався наш ролик. Застібка у лівому нижньому куті означає, що дана відеозапис прихована і її можете дивитися тільки ви.

До речі, для того щоб видалити відео з Вконтакте досить натиснути на хрестик у правому верхньому куті ролика:

Як додати відео з Youtube Вконтакте

Крім Youtube може бути також будь-який інший відеохостинг, наприклад, Vimeo. Тут особливо нічого нового. Робимо все, як у попередньому пункті. Після того, як ми натиснули на кнопку «Додати відео», у нас вискакує віконце, де ми тепер натискаємо на пункт «Додати з іншого сайту»:

В наступному віконці вставляємо посилання на відео з ютуба:

У разі якщо правовласник або власник каналу на ютубі заборонив відтворювати відео на інших сайтах, відмінних від ютуба, ви побачите перед собою наступне повідомлення:

Тут нічого не поробиш, ролик таким чином додати не вийде. Хіба що скачати відео з ютуба собі на комп’ютер і вже звідти завантажити в свої відеозаписи Вконтакте.

Якщо ж ролик не заборонений до копіювання. То ви побачите перед собою наступне віконце, в якому необхідно буде точно також підкоригувати назву та опис, а також встановити обмеження на перегляд і коментування. Але це все, звичайно ж, за бажанням.

Після того, як натиснете на кнопку «Зберегти», ролик успішно додасться.

Як додати відео з мобільного Вконтакте

Розглянемо тепер, як виконується донне дію на мобільному додатку для Андроїд . Запускаємо додаток Вконтакте. У лівому меню знаходимо значок Відеоплівки, натискаємо на нього. У віконці, у правому верхньому куті тиснемо на хрестик і у нас вискакує меню з декількома пунктами:

Записати відео – зрозуміло, функція записує відео з камери мобільного і одразу ж додає в соц. мережа.

Вибрати існуюче – довантажує всі відеофайли, які у вас збережені на мобільному пристрої андроїд, будь то телефон або планшет, а ви вже вибираєте, яке відео хочете додати.

За посиланням з інших сайтів – теж зрозуміло. Цей пункт створений, щоб ролики з ютуба додавати можна було:

Як додати відео на стіну Вконтакте

Знаходимо у себе на сторінці розділ «Що у вас нового?» Це саме туди ми додаємо свої записи і трохи нижче кнопочка «Відеозапис», саме на неї і треба натиснути, щоб завантажити відео на стіну:

Щоб додати відео на стіну зі свого комп’ютера його потрібно спочатку завантажити «Мої відеозаписи». Як це робити, ми вже знаємо з першого пункту цієї статті.

Як додати відео у групу Вконтакте

Останній пункт сьогоднішнього мануала буде для власників груп Вконтакте. Якщо ви хочете додати до себе в групу Відео, то зайдіть на головну сторінку групи, під аватаркою натисніть на три точки у вигляді меню і з випав списку виберіть пункт «Управління спільнотою»:

На наступному етапі у налаштуваннях спільноти знаходимо пункт «Відеозапису» і навпаки ставимо «відкриті», якщо хочемо, аби всі могли мати можливість додавати ролики. Можна поставити «Обмежені», щоб додати відео молі тільки адміністратори та редактори.

Тиснемо кнопку «Зберегти»:

Тепер переходимо на головну сторінку спільноти і шукаємо з правого боку знизу розділ «Відеозапису» і натискаємо на нього:

Натискаємо на кнопочку «Додати відео» і заповнюємо всі вже знайомі нам параметри для відеоролика, я не буду по сто разів повторюватися, адже стаття і так вийшла довга:

Все, дорогі друзі, з додаванням відеороликів в соціальну мережу Вконтакте ми з вами розібралися.

А, може, і це буде Вам цікаво: