Багато користувачів вже перестали використовувати соціальні мережі виключно для спілкування. Адже тут можна цікаво проводити час: слухати музику, грати в ігри, переглядати відео, завантажене іншими людьми. Якщо хочете, ви також можете поділитися своїми емоціями, прикріпивши до статусу пісню, яка підходить до вашого настрою на даний момент, або цікавими моментами з життя, додавши пару фотографій.

Про те, як додати музику в Однокласники, і як завантажити фотографії, ми вже говорили. Перейшовши за посиланням, ви можете прочитати статті на ці теми. Зараз же давайте розберемося, як можна завантажити відео в Однокласники з комп’ютера, телефону, або додати до себе на сторінку цікаве відео одного.

Зміст:

  • 1 Як додати відео з комп’ютера на сторінку в Однокласниках
  • 2 Як додати відео з Ютуба в Однокласники
  • 3 Завантажити відео іншого користувача до себе на сторінку в Однокласниках
  • 4 Як завантажити відео в Однокласники з телефону

Як додати відео з комп’ютера на сторінку в Однокласниках

Якщо ви хочете завантажити відео в Однокласники, яка зберігається на вашому комп’ютері, зробіть наступне. Перейдіть на головну сторінку свого профілю і у верхньому меню натисніть на кнопку «Відео».

Далі з лівого боку вгорі знайдіть кнопку «Додати відео» і натисніть на неї.

З’явиться невелике віконце. Подивіться, щоб у ньому була відкрита вкладка «Завантажити з комп’ютера», потім натисніть «Виберіть файли для завантаження».

Відкриється Провідник Windows. З його допомогою знайдіть папку, в якій зберігаються відео, виділіть її мишкою те, яке потрібно додати, і натисніть «Відкрити».

Після цього почнеться завантаження відео на вашу сторінку в Однокласниках. Дочекайтеся, коли процес буде завершений. Тривалість завантаження буде залежати від якості відео, його довжини і Інтернет-з’єднання.

Тут же ви можете вибрати, хто зможе дивитися ваше відео: всі користувачі соціальної мережі, або тільки ваші друзі. Напишіть відповідну назву; опис і ключові слова вписувати не обов’язково.

Коли завантаження буде завершено, перегорніть сторінку трохи вниз і натисніть на кнопку «Зберегти». Переглянути відео ви зможете тільки після того, як його перевірить модератор. Зазвичай, це займає трохи часу.

Знайти всі завантажені вами відео в Однокласниках ви зможете, натиснувши на кнопку «Відео» і вибравши зліва розділ «Моє відео».

Спеціально додавати відео в стрічку в Однокласниках не потрібно. Відразу після того, як ви завантажите його у ваш профіль, воно з’явиться на стрічці ваших друзів.

Як додати відео з Ютуба в Однокласники

Якщо ви хочете завантажити відео з YouTube або будь-якого іншого відеохостингу в Однокласники, тоді відкрийте невелике віконце для додавання відео, як було описано вище, і перейдіть на вкладку «Додати по посиланню з інших сайтів».

Тепер зайдіть на Ютуб, знайдіть там те відео, яке хочете завантажити в свій профіль в Однокласниках, і скопіюйте посилання в адресному рядку браузера.

Повертаємося в Однокласники і вставляємо посилання у запропоновану рядок. Після цього натисніть кнопку «Додати». Вибране відео з’явиться на вашій сторінці.

Завантажити відео іншого користувача до себе на сторінку в Однокласниках

Для того, щоб додати на сторінку відео одного або іншого користувача, відкрийте його і скопіюйте або посилання з адресного рядка браузера, або натиснувши на кнопку «Посилання» на самому відео.

Потім відкриваємо знайоме нам віконце для додавання відео і переходимо в ньому на вкладку «Додати по посиланню з інших сайтів». У порожній рядок вставляємо скопійоване посилання і тиснемо «Додати».

Відео буде додано на вашу сторінку.

Як завантажити відео в Однокласники з телефону

Якщо ви користуєтеся мобільним додатком Однокласники і хочете завантажити відео з телефону або планшета, тоді відкрийте програму і в бічному меню виберіть «Стрічка».

Далі у верхньому меню натисніть на кнопку «Відео».

Виберіть на телефоні відео, яке хочете додати в Однокласники і клацніть по ньому.

З’явиться діалогове вікно, в якому виберіть пункт «Додати відео». Потім підтвердіть додавання.

Напишіть назву, і поставте маркер, хто зможе побачити завантажене відео: «Всі користувачі» або тільки «Друзі». Натисніть «Поділитися».

Зачекайте, поки відео завантажиться. Потім в бічному меню перейдіть в розділ «Відео», далі виберіть вкладку «Мої» – там ви і побачите додану відеозапис.

На цьому все! Думаю, вам зрозуміло, як завантажити відео в Однокласники, і ви зможете додати цікаві відео друзів на свою сторінку, або викласти особисте відео в соціальну мережу.

А, може, і це буде Вам цікаво: