Сьогодні ми продовжуємо і, напевно, закінчуємо тему скачки відео з соціальної мережі Вконтакте. І в даній статті я вам розповім, як дана проблема вирішується шляхом установки декількох розширень в браузери. Розглянемо ми з вами всі найпопулярніші браузери Інтернету, тому не переживайте, ваш браузер без уваги ніяким чином не залишиться.

Також рекомендую почитати наступні статті:

Як завантажити відео з вконтакте повідомлень

Як скачати відео з вк без програм

Як скачати відео з вконтакті на Андроїд

Зміст:

  • 1 Як завантажити відео вконтакте через Google Chrome
  • 2 Завантажуємо відео з вк через Оперу
  • 3 Як скачати відео з вк в Mozilla Firefox
  • 4 Качаємо відео через Яндекс браузер з вк

Як завантажити відео вконтакте через Google Chrome

Запускаємо браузер і натискаємо на кнопочку меню у правому верхньому куті. З випав списку вибираємо «Додаткові інструменти – Розширення».

У нас відкривається список всіх встановлених в браузері розширень, ми йдемо в самий низ і натискаємо на посилання «Ще розширення»:

У нас відкривається Інтернет-магазин Хрому (не переживайте гроші там платити не потрібно) і в рядку пошуку розширень можете самі пошукати потрібну, задавши запит типу «завантажити відео вк», а можете скористатися досить класним багатофункціональним розширенням для хрому, що я вам пораджу. Мова йде про Musicsig vkontakte. Тому пишемо там відповідний запит:

У нас воно знаходиться, встановлюємо:

Після установки перезапускаємо браузер і заходимо на свою сторінку в вк. Запускаємо потрібний відеоролик, який хочемо завантажити і вибираємо відразу ж необхідне вам якість. Після вибору якості можна натиснути на кнопку «Скачати»:

Викачуємо відео з вк через Оперу

У всіх інших браузерах мова піде про розширення Savefrom.net. Воно найкраще справляється із закачуванням відео онлайн.

Запускаємо браузер Опера і натискаємо на кнопочку меню в лівому верхньому куті. З випав списку вибираємо пункт «Розширення – Завантажити розширення»

Відкривається нова вкладка, де ми пишемо в рядку пошуку Savefrom.net helper. Нам відразу ж прямо там видається результат, натискаємо на нього

Далі у нас іде сторінка опису розширення. Можете ознайомитися з описом і натиснути після на кнопку «Додати в Opera»:

Все, чекаємо, поки розширення встановиться, перезапускаємо браузер і шукаємо у себе там на сторінці ролик, який хочемо скачати. Запускаємо його. Під роликом відразу в меню у нас з’явилася кнопочка «Завантажити», натиснувши на яку у нас випадає список з можливих так сказати якостей відео. Натискаємо на потрібне і піде закачування.

Як скачати відео з вк в Mozilla Firefox

Чесно кажучи, через інсталятор розширень в Мозілі у мене не вийшло знайти Savefrom.net, тому довелося заходити на їх однойменний сайт, природно, з Мозилы і прямо там вже жати на кнопку «Встановити»:

Після того, як скочується інсталятор, у нас запитають, чи приймаємо ми угоду, ми погодимося, а ось в наступному віконці вам необхідно буде відмовитися від повної установки і вибрати пункт «Настройка параметрів». Там прибрати всі пташки і залишити лише браузер Firefox. Якщо цього не зробити, то на ваш комп’ютер крім розширення Savefrom.net встановиться ще і купа всякого сміття, як зазвичай.

Перезапускаємо браузер після встановлення розширення та заходимо на свою сторінку. Ну а як завантажувати відеоролики за допомогою Savefrom.net ви вже знаєте:

Качаємо відео через Яндекс браузер з вк

Запускаємо браузер і натискаємо на верхнє меню у вигляді трьох горизонтальних смужок. Зі списку вибираємо пункт «Додатки»:

У новоствореній вкладці гортаємо всі наші доповнення в самий низ і тиснемо на кнопочку «Каталог доповнень для Яндекс.Браузера»:

Далі в рядку пошуку вводимо вже знайомий нам запит Savefrom.net і встановлюємо розширення:

Не забудьте ствердно відповісти, коли браузер нас буде питати, а чи справді ми хочемо встановити дане розширення:

Перезавантажуємо браузер, заходимо на сторінку до себе і шукаємо ролик, який хочемо скачати. Як його качати, ми вже знаємо.

Все, дорогі друзі, я показав вам парочку розширень для браузерів для закачування відео з Вк плюс розповів, як з ними працювати.

А, може, і це буде Вам цікаво: