Привіт, друзі! Сьогодні ми з вами будемо розглядати ситуацію, коли вам хто-небудь відправив відеозапис повідомленням вконтакте, а ви хочете зберегти її до себе на комп’ютер і не знаєте, як це зробити. Проблема доволі таки поширена, я й сам раніше не знав, як це найпростіше зробити. Я скачував там різного роду програми, встановлював розширення для браузерів, але все виявилося набагато простіше.

Також рекомендую почитати наступні статті:

Як завантажити відео з вконтакте браузера

Як скачати відео з вк без програм

Як скачати відео з вконтакті на Андроїд

І так, один надсилає вам відео в повідомленні. У повній версії сайту Вконтакте завантажити його звідти буде трохи проблематично, тому нам потрібно буде перейти в мобільну версію. Для цього достатньо попереду доменного імені соціальній мережі дописати літеру m, щоб у нас вийшло https://m.vk.com/:

Після того, як у нас довантажити мобільна версія сайту, нам необхідно буде перейти в розділ «Повідомлення»:

Знаходимо повідомлення від користувача, який надіслав вам ролик, і натискаємо на відео:

У нас відкривається окрема сторінка для відеоролика, де вже вказана дата його додавання, кількість переглядів і т. д. Натискаємо на кнопочку «Play», щоб відео початок програватися:

Тепер натискаємо правою кнопкою миші по ролику і з випавшого меню вибираємо пункт «Зберегти відео як…»

Тепер вказуємо назву ролика і залишаємо у нього тип файлу mp4:

Не забудьте також вказати папку на жорсткому диску, куди зберігати відео. А так, в принципі, я все вам розповів. Як бачите, все досить просто і зрозуміло. Поки цей спосіб робочий можна користуватися.

А, може, і це буде Вам цікаво: