Більшість користувачів при роботі з браузером, постійно відкривають одні й ті ж сайти. Якщо це два три сайту – можна пошукати їх через рядок пошуку. А якщо їх десять – то це займе чимало часу, і, звичайно, починати роботу в браузері з такого пошуку подобається напевно не всім.

У цій статті ми з вами розберемося, як, використовуючи різні способи, можна зберегти відкриті вкладки в браузері Опера, щоб в подальшому, ви спокійно продовжили з ними роботу.

Зміст:

  • 1 Зберігаємо відкриті вкладки в Опері, використовуючи налаштування самого браузера
  • 2 Зберегти вкладку в браузері Опера, додавши її в закладки
  • 3 Зберігаємо вкладки на експрес панель в Опері

Зберігаємо відкриті вкладки в Опері, використовуючи налаштування самого браузера

Якщо ви хочете зберігати при закритті вкладки Опери, щоб при наступному запуску браузера була можливість працювати з ними, необхідно змінити деякі налаштування.

Клікніть по кнопочці «Меню» з логотипом Опери та виберіть з випадаючого списку «Налаштування».

Відкрити сторінку з налаштуваннями можна і використовуючи комбінацію клавіш Alt+P.

З лівого боку має бути вибраний розділ «Основні». Далі знайдіть категорію «При запуску» і встановіть маркер в поле «Продовжити з того ж місця».

Тепер, скільки б вкладок у вас не було відкрито на момент закриття браузера, після його запуску в наступний раз, всі вони будуть відкриті.

Змінити налаштування можна і трохи по іншому. Для цього поставте маркер в поле «Відкрити певну сторінку або декілька сторінок». Потім клікніть по посиланню «Задати сторінки».

У наступному вікні натисніть на кнопочку «поточні сторінки». Всі сайти, які у вас будуть відкриті у вкладках на даний момент, додадуться в список. Не забудьте натиснути «ОК».

Тепер, при відкритті Опери, у вас будуть постійно відкриватися у вкладках ті сайти, які вказані в списку.

Цей спосіб більше підійде тим, хто, наприклад, звик починати роботу з головних сторінок різних сайтів.

Якщо ви захочете змінити сторінки, зазначені в списку, потрібно просто видалити непотрібні сайти, натиснувши навпроти них на хрестик, а в полі «Додати сторінку» ввести бажаний адресу.

Зберегти вкладку в браузері Опера, додавши її в закладки

Для того щоб у вас був постійний доступ до улюблених сайтів, можна додати на панель закладок.

Цей спосіб підійде тим, у кого постійно відкрито у вкладках багато сайтів, при цьому за один сеанс роботи в Опері, всі вони вам не прігождаются.

Відкрийте вкладку з тією сторінкою, яку ви часто працюєте. Клікніть на сердечко в кінці пошукового рядка «Додати в закладки».

Якщо у вас, як показано на скріншоті, під рядком пошуку не відображаються закладки, поставте галочку в полі «Показувати панель з закладками».

Доданий сайт відразу не відобразиться на панелі. Для цього знову перейдіть до «Меню» – «Налаштування». З лівого боку клікніть по кнопочці у вигляді сердечка «Закладки».

Тут, у категорії «Несортовані закладки», ви побачите доданий сайт. Клацніть по ньому лівою кнопкою миші і, не відпускаючи її, перетягніть сайт в категорію «Панель закладок».

Додайте, таким чином, всі потрібні сайти на панель закладок, і ви завжди будете мати до них швидкий доступ.

Зберігати вкладки в Опері, додаючи їх на панель закладок, можна трохи швидше. Просто клікніть мишкою на вкладці і перетягніть її на панель в потрібне місце. З’явиться віконце, в якому можна змінити ім’я вкладки. Натисніть «Зберегти».

Зберігаємо вкладки на експрес панель в Опері

Зберегти всі необхідні вкладки, перед закриттям браузера, ви можете і на Експрес-панель в Опері. Це вбудовані візуальні закладки в браузері. З’являється вона при відкритті нової вкладки.

На експрес-панелі відображені мініатюрки різних сайтів з назвами, які є гіперпосиланнями – при натисканні на них, ви одразу перейти на потрібну сторінку.

Натиснувши на плюсик, можна додати сайт на панель, ввівши в запропоновану рядок його адресу.

Також можете групувати мініатюрки в папки, щоб, наприклад, всі сайти однієї тематики були в одному місці.

Для створення нової папки на панелі навігації, натисніть на сердечко. Далі виберіть категорію «Експрес-панель» і натисніть вгорі по значку «Додати нову папку».

Також ви можете зберегти всі відкриті вкладки в Опері перед закриттям браузера на Експрес-панелі в окрему папку. Для цього клікніть правою кнопкою миші по будь-якій відкритій вкладці і виберіть з контекстного меню «Зберегти вкладки як папку на Експрес-панелі».

Папка буде створена. Тепер, при наступному відкритті Опери, можете просто клацнути по ній правою кнопкою миші і вибрати пункт «Відкрити все в нових вкладках».

Перед тим, як зберетеся завершити роботу в браузері, видаліть папку, і знову зберегти всі відкриті вкладки в Опері подібним способом.

Стаття вийшла чималенька, але, думаю, з цим питанням ми розібралися. Зберігайте відкриті вкладки в Опері перед закриттям браузера будь описаним способом, щоб потім у вас була можливість повернутися до роботи з ними.

А, може, і це буде Вам цікаво: