Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Якщо ви звикли працювати в браузері з великою кількістю різних сайтів, і, кожен раз сідаючи за комп’ютер, шукаєте потрібні і відкриваєте їх у вкладках, то це займає чимало часу. Тим більше якщо це постійно одні й ті ж сайти, і відкривати вам доводиться більше 10 вкладок.

У цій статті ми з вами навчимося, як можна зберегти всі відкриті вкладки в браузері Google Chrome і продовжити з ними роботу при наступному відкритті браузера.

Зміст:

  • 1 Зберегти відкриті вкладки в Google Chrome, змінивши налаштування браузера
  • 2 Зберегти вкладки в Хромі, налаштувавши панель закладок
  • 3 Зберегти вкладки при закритті браузера, встановивши розширення

Зберегти відкриті вкладки в Google Chrome, змінивши налаштування браузера

Як по мені, то найпростіший спосіб зберегти відкриті вкладки в браузері і продовжити з ними роботу під час наступної сесії – це використовуючи налаштування самого браузера.

Для цього в Google Chrome натисніть на кнопочку із зображенням трьох горизонтальних смуг в правому верхньому кутку і виберіть з випадного меню «Налаштування».

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Тут нас буде цікавити розділ «При запуску відкривати». Вам потрібно поставити маркер в поле «Раніше відкриті вкладки».

Тепер, можете спокійно завершувати роботу в Хромі, навіть якщо у вас відкрито декілька вкладок. Під час наступного запуску браузера всі вони будуть на місці, і ви зможете відразу приступити до роботи з ними, не витрачаючи час на їх пошуки.

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Ще один спосіб не втратити відкриті вкладки в Хромі після того, як ви вирішите його закрити – це закріпити їх в браузері.

Для цього натискаємо правою кнопкою миші по потрібній вкладці, і вибираємо зі списку «Закріпити вкладку».

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Всі закріплені вкладки відображаються в верхній частині браузера ліворуч. На них показаний тільки логотип сайту. Після того, як ви закриєте Гугл Хром і потім повернетеся до роботи з ним, всі закріплені вкладки будуть на місці.

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Зберегти вкладки в Хромі, налаштувавши панель закладок

Якщо ви любите додавати сайти в закладки, тоді можете використовувати панель закладок, для швидкого доступу до потрібних сторінках в інтернеті.

Розміщується панель закладок відразу під рядком пошуку. Якщо у вас вона не відображається, тоді потрібно увімкнути.

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Знову заходимо в меню браузера клікаємо на кнопку «Налаштування».

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Далі знаходимо розділ «Зовнішній вигляд» і ставимо галочку в полі «Завжди показувати панель закладок».

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Тепер ви можете подобавлять всі вкладки, які ви часто відкриваєте в браузері на панель закладок. Для цього перейдіть на вкладку, натисніть на панелі закладок правою кнопкою миші і виберіть зі списку «Додати сторінку».

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Далі введіть ім’я папки Панель закладок» і натисніть «Зберегти». Нова закладка буде додана панель.

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Тепер закривайте браузер, адже ви зберегли всі відкриті вкладки. Коли повернетеся до роботи з ним, можете або відкривати потрібні сторінки на панелі закладок по одній, або клікнути правою кнопкою миші по ньому і вибрати зі списку «Відкрити всі закладки», щоб відкрити всі в нових вкладках.

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Ще один зручний спосіб для збереження часто відвідуваних сайтів – це установка візуальних закладок. Вони мають вигляд мініатюр із зображенням сайту і його назвою, і є гіперпосиланнями. Тобто, якшо за потрібною, ви одразу перейти на потрібну сторінку в інтернеті.

Ви можете додавати закладки на панель і групувати їх по папках на свій розсуд. Можете зробити стартовою сторінкою у Хромі панель з візуальними закладками, або, щоб вони відкривались, при відкритті нової вкладки.

Збережіть всі відкриті вкладки в Хром на панель візуальних закладок, і при наступному відкритті браузера, ви отримаєте до них швидкий доступ.

Прочитати детальніше про те, як можна встановити і налаштувати візуальні закладки для Гугл Хром, ви можете в статті на сайті, перейшовши за посиланням.

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Зберегти вкладки при закритті браузера, встановивши розширення

Якщо вам потрібно закрити браузер, але при цьому ви хочете зберегти відкриті вкладки можна використовувати для цього розширення One Tab.

Знайдіть його в Інтернет-магазині Chrome і встановіть браузер. Після установки, значок розширення з’явиться праворуч від рядка пошуку.

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Натиснувши на нього, в браузері у вас залишиться відкрита тільки одна вкладка «One Tab». Всі сайти, які у вас були відкриті до того, будуть відображені на цій вкладці у вигляді списку.

Ось так просто ми зберегли всі відкриті вкладки в Хром. При наступному відкритті браузера з’явиться вкладка One Табуляції, на якій ви побачите список необхідних сайтів.

Якщо вам потрібно відкрити їх усі в нових вкладках, натисніть на кнопочку «Відновити всі».

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

Для того щоб перед закриттям браузера додати відкриті сайти в список розширення, знову натисніть на значок праворуч від рядка пошуку.

Якщо клацнути по ньому правою кнопкою миші і розкрити випадаючий список, можна вибрати, які саме вкладки додати до розширення.

Як зберегти вкладки в Гугл Хром

У списку One Tab ви можете вибирати тільки ту сторінку, яка необхідна для роботи в конкретний момент. Це дозволить збільшити продуктивність браузера, оскільки буде відкрита тільки вкладка розширення і ще пара необхідних. При цьому всі потрібні 20 або 30 сайтів завжди будуть під рукою. В результаті браузер буде менше підвішувати, і його не потрібно буде постійно перезавантажувати.

Думаю, у вас вийшло зберегти вкладки, які були відкриті в Гугл Хромі. І при наступному відкритті браузера, ви більше не будете витрачати час на пошук потрібних сайтів.

А, може, і це буде Вам цікаво: