Продовжимо розвивати нагальні теми. Отже, ви вирішили перевстановити систему. Тут ви згадали, що у вас в Skype зберігається ділова/особисте листування за останні два роки (весь час, що успішно працювала ваша Windows 7, вона все-таки біса живуча). Питання: що робити? Як зберегти важливу інформацію? І знову Microsoft не подбали про користувачів і не додали функцію імпорту/експорту даних для свого продукту, хоча ось вони то, думаю, могли б таке зробити. На щастя, вихід є: в інтернеті існують різні програми для збереження і перенесення даних з Skype, але я не рекомендую ними користуватися, так як можна втратити свій обліковий запис завдяки таким експериментам. Є старий і надійний спосіб копіпаста (куди вже простіше і надійніше?:). Отже, що нам для цього потрібно? Тільки ваші руки і трохи уваги.
1) Натискаємо клавіші WIN+R і вводимо команду:

%APPDATA%Skype

 

Або по-старому йдемо в папку C:Users*ім’я користувача*AppDataRoamingSkype (можна так само скопіювати %APPDATA%Skype в адресний рядок провідника).

2) Тепер, якщо ви хочете зберегти абсолютно всі налаштування вашого Skype, то скопіюйте вміст цієї папки. Якщо ви хочете зберегти тільки історію листування, то шукаємо папку з ім’ям вашого користувача Skype та копіюємо її на інший локальний диск або флеш-карту.

 

3) Переустанавливаем систему, встановлюємо Skype і заходимо під своїм обліковим записом. Після цього потрібно закрити Skype, для цього клікаєм правою кнопкою по значку в треї і вибираємо «Вихід з Skype«.

 

4) Знову заходимо в папку %APPDATA%Skype. Копіюємо сюди з заміною файлів нашу збережену папку.

Після цього заходимо в Skype і бачимо, що всі наші дані повернулися на своє місце.

 

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru