За замовчуванням усі написи в соціальній мережі Вконтакте виводяться дуже дрібним шрифтом. Це, з одного боку, виглядає дуже стильно і компактно, а з іншого боку, якщо ви використовуєте соціальну мережу для спілкування або часто читаєте паблики, то дрібний шрифт може важко сприйматися. До того ж, якщо у людини починають боліти очі або голову, коли він читає дрібний шрифт, то краще прийняти заходи і спробувати зробити шрифт більше Вконтакте.

Вирішити цю проблему можна декількома способами і в даній статті ми детально розберемо кожний з них. До речі, розглянемо, як це зробити не тільки на стаціонарному комп’ютері або ноутбуці з операційною системою Windows, а також торкнемося подібну проблему в мобільній версії Вконтакте для Андроїд на смартфонах або планшетах.

Зміст:

  • 1 Збільшення шрифту за допомогою стандартних налаштувань
  • 2 Збільшуємо розмір шрифту масштабуванням
  • 3 Як збільшити шрифт Вконтакте на мобільному додатку Андроїд

Збільшення шрифту за допомогою стандартних налаштувань

Відкриваємо свою сторінку і в лівому меню знаходимо пункт «Мої налаштування», клікаєм по ньому.

Відразу ж у вкладці «Загальне» гортаємо сторінку в самий низ і знаходимо розділ «Налаштування зовнішнього вигляду», ставимо галочку навпроти пункту «Використовувати збільшені шрифти»:

Відразу ж після того, як ви встановили пташку, розмір шрифту повинен був збільшитися.

Збільшуємо розмір шрифту масштабуванням

Якщо ви ще не знали, то в будь-якому браузері можна змінювати масштаб сторінки. У нашому ж випадку непогано було б збільшити масштаб, це, природно, призведе до того, що шрифт стане більше.

Ми дуже просто можемо збільшити шрифт за допомогою клавіатури і миші. Для цього відкриваємо в браузері сторінку Вконтакте, затискаємо на клавіатурі клавішу Ctrl і крутимо коліщатко мишки вгору. Масштаб почне збільшуватися.

Якщо почати крутити коліщатко миші вниз при затиснутій клавіші Ctrl, то масштаб, відповідно, почне зменшуватися.

Шляхом таких простих маніпуляцій з клавіатурою і мишею вам необхідно досягти ідеального для вас розміру шрифту.

Ось як добре можуть бути видні написи лівого меню:

Як збільшити шрифт Вконтакте на мобільному додатку Андроїд

У мобільному додатку Вконтакте не вийти збільшити масштаб сторінки, як в будь-якому браузері на смартфоні або планшеті просто розсунувши сторінку пальцями в різні сторони. Однак збільшити розмір шрифту там можна, використовуючи налаштування самого додатка.

Запускаємо програму і відразу ж відкриваємо ліве меню. Майже в самому низу шукаємо пункт «Налаштування»:

На наступному етапі нам необхідно буде вибрати пункт «Основні»:

В основних налаштуваннях шукаємо пункт «Розмір шрифту» і натискаємо на нього:

У нас вискакує віконце, в якому нам пропонують вибрати три варіанти шрифту: «Менше», «Звичайний» або «Більше». Нам, звичайно, потрібно вибрати варіант «Більше».

Якщо ви перейдете на свою стіну, то побачите, що ваші записи тепер виводяться шрифтом більше, ніж він був до цього.

Ось і все, дорогі друзі, сьогодні ми з вами розібралися, як зробити шрифт Вконтакте крупніше. Я сподіваюся, що у вас все вийшло, і ваші очі тепер не будуть страждати. Ну а якщо щось не вийшло, то сміливо задавайте питання в коментарях і ми на нього з радістю відповімо.

А, може, і це буде Вам цікаво: