Доброго часу доби. Сьогодні буде невеличка статейка для тих, хто бавиться з установкою декількох операційних систем на один комп’ютер. Якщо точніше, то зміна часу таймауту, яке дає система при виборі операційної системи/методу завантаження (наприклад безпечний режим). В принципі, тут немає нічого складного, але не всі знають де шукати. Тому така стаття може стати в нагоді.

1) Відкриваємо утиліту «Виконати». Для цього натискаємо поєднання клавішею Win+R або тиснемо правою клавішею миші по куті «Пуск» і вибираємо «Виконати»:

2) У відкрите вікно вводимо msconfig і тиснемо ОК. Потрапляємо в утиліту «Конфігурація системи». Windows 8-ої серії вона зазнала деякі зміни у порівнянні зі старими ОС. Але все ще справно виконує свої функції.

3) Переходимо на вкладку «Завантаження» і виставляємо в параметрі «Таймаут» потрібне нам час у секундах. Натискаємо ОК по завершенню.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу 🙂

Матеріал сайту Skesov.ru