Дозвіл екрану може впливати на чіткість зображення на екрані. Якщо ви виберете не підходящі для вашого монітора параметри – розмір шрифту, картинки, ярлики та інші графічні елементи будуть виглядати не чіткими, тобто мати форму, яка не відповідає дійсності. В якійсь мірі це може призвести до втоми очей, оскільки, наприклад, ярлики на робочому столі будуть маленькими і вам доведеться постійно примружуватись, щоб відшукати необхідний вам.

Перш ніж придбати монітор (або ноутбук) в магазині необхідно поцікавитися у продавця про його вирішенні. Дізнавшись його, ви зможете без проблем налаштувати (задати) правильні параметри екрана.

А ось для того, щоб налаштувати екран монітора (ноутбука), а точніше змінити його вирішення необхідно:

1. На Робочому столі, у вільному від ярликів місці натиснути праву кнопку миші для виклику контекстного меню. Потім натисніть на «Дозвіл екрану».


2. Відкриється вікно «Налаштування екрану».


3. Клацніть розкривний список «Дозволу» і виберіть з нього необхідне (відповідне) для вас.


Серед списку доступних дозволів екрану операційна система Windows сама отрекомендует вам «власне дозвіл – дозвіл, під яке розроблено ваш монітор. Раджу вам звичайно ж скористатися рекомендаціями, оскільки Windows поганого не порадить