Привіт у цьому уроці я розповім вам, як змінити фон в Photoshop. Для чого змінювати фон – це вже ваша справа, я сьогодні буду міняти фон на картинці з красивою дівчиною. Можливо ця картинка не дуже підходить, але мені головне показати, як це правильно і швидко зробити. Методів зміни фону існує величезна безліч, але той метод, який я вам покажу – самий ефективний, але, на жаль, самий довгий і нудний. Ви можете потім пристосуватися змінювати фон для своїх товарів у інтернет магазині, або просто прибирати фон на будь-яких фотографіях. Всі вгледить десь далі від вашої фантазії.


Отже, почнемо урок, як змінити фон в фотошопі.Закидаємо 2 фотографії, одну – фон, другу – ту, яку потрібно помістити на той фон. Ось я планую цю дівчину перенести на такий фон.


Перше беремо інструмент “Ласо”.


Виділяємо об’єкт, тільки не саме його, а де то з запасом. Як на скріншоті.


Потім беремо Переміщення (або натискаємоV)


Переносимо на наш фон.


Найчастіше розміри не співпадають, тому натискаємо відразу ж Ctrl+Т, з’являється рамка для збільшення або зменшення розміру. Щоб застосувати натискаємо знову V.


І так, тепер нам потрібно наблизити фотографію, щоб було зручніше працювати з нею. Для цього затискаємо Alt і крутимо колесо мишки. Виходить зображення збільшується або зменшується. Збільшуємо так, щоб було приблизно як у мене.


Вимикаємо в шарах наш фон, щоб його було видно.


Вибираємо Ластик (або натискаємо Е), в параметрах вказуємо Жорсткість 0, а розмір обираєте самі, потрібно, щоб воно не захоплювало зайве, щоб краї не були потім прозорими.


І починаємо потроху обводити об’єкт, стираючи зайве. Для зручності пересування по полотну затискаєте Пробіл і пересуваєтеся. Також для збільшення або зменшення кисті гумки можна використовувати кнопки, які біля Enter: Х і (Х – зменшити, Ъ – збільшити). Якщо затерли багато зайвого, то при натисканні Ctrl+Z воно повернеться на минулий крок, якщо Ctrl+Alt+Z, то повернеться на кілька кроків.


Після довгого затирання, отдаляйте і включайте фон, у мене все вийшло.