Навряд чи це знадобиться багатьом користувачам, але може бути цікаво. Хоча б просто для того, щоб пожартувати над яким-небудь людиною. Отже, суть проста: у меню «Всі програми» у Пуску є список програм з їх досить великими іконками, і все це можна змінити «під себе». Тобто, замість відеоплеєра можна написати Internet Explorer і замінити йому на відповідну іконку. В принципі, як це зробити міг догодаться уважний читач даного сайту, так як я вже вказував де зберігаються ярлики меню Пуск. Але нехай буде в окремій статті.

1) Отже, перше що нам потрібно — це знайти ярлик, який ми хочемо змінити. Я буду змінювати значок і назва для непоганого мультиконвертера FormatFactory.

2) Нагадаю, що всі ярлики меню “Пуск” у Windows 8.1 і 8 зберігаються в двох місцях:

C:ProgramDataMicrosoftWindowsStart MenuPrograms (швидше через “Виконати” (Win+R) ? shell:Common Start Menu)
C:Users*ім’я користувача*AppDataRoamingMicrosoftWindowsStart MenuPrograms (Win+R ? shell:Start Menu)

Відкриваємо папку і шукаємо потрібний файл. Мій опинився у другій папці:

3) Натискаємо правою кнопкою по ярлику і відкриваємо його властивості. На вкладці «Ярлик» тиснемо «Змінити значок«. (До речі, на цій же вкладці можна призначити гарячу клавішу для запуску програми):

4) Можна вказати шлях до графічного файлу або програми і використовувати його значок. Я використовую значок від безкоштовного архіватора 7zip. Тиснемо ОК.

5) Переходимо на вкладку «Загальні» і задаємо нове ім’я для ярлика. І натискаємо ОК.

Тепер при заході в меню «Пуск», ви побачите новий значок і назва у вашого зміненого ярлика.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу 🙂

Матеріал сайту Skesov.ru