Як змінити IP-адресу комп’ютера?

Як змінити IP адресу компютера?
У цій статті мені хотілося б показати вам, як змінити IP-адресу комп’ютера простим способом, при цьому ми не будемо використовувати сторонні програми. Про це спосіб я дізнався від оператора мого інтернет-провайдера. Всього за кілька кліків йому вдалося змінити ip адресу на інший. Це йому було потрібно для тестування підключення комп’ютера до інтернету.

Ну не будемо довго заглиблюватися в подробиці, а перейдемо безпосередньо до дій. Так от, для того, щоб змінити ip-адресу комп’ютера на інший необхідно:

1.Відкрийте “Панель управління” і виберіть графу перегляд на “Категорія“. Потім натискаємо на категорію “Мережа та інтернет“.

Як змінити IP адресу компютера?
2. Далі перед вами відкриється чотири розділи: “Центр управління мережами і загальним доступом”, “Домашня група”, “Властивості браузера” і “Очищення Internet Cookies”. Вам необхідно зайти в перший розділ. (такі розділи будуть у вас присутні якщо ви використовуєте операційну систему Windows 7).

Як змінити IP адресу компютера?
3. Потім знаходимо розділ “Перегляд активних мереж“, який візуально розділений на дві частини за допомогою горизонтальної лінії. Вам необхідна права частина цього розділу, в якій знаходиться “Тип доступу” і “Підключення”. Навпроти останнього у вас встановлено “Підключення по локальній мережі” (написано блакитним шрифтом, а поруч зображений коннектор). Натисніть на цей напис.

Як змінити IP адресу компютера?
4. Відкриється діалогове вікно “Стан – Підключення по локальній мережі“. Відшукайте кнопку “Властивості” і натисніть на неї.

Як змінити IP адресу компютера?
5. Відкриється нове діалогове вікно “Підключення по локальній мережі – властивості“. Знайдіть пункт “Протокол інтернету версії 4 (TCP/IPv4)” і знову натисніть кнопку “Властивості“.

Як змінити IP адресу компютера?
6. І знову відкриється нове діалогове вікно, що називається “Властивості: Протокол інтернету версії 4 (TCP/IPv4)“. Встановіть прапорець “Використовувати наступний IP-адреса” і введіть його у відповідну область “IP-адреса“. Також ви можете заповнити такі розділи: маска підмережі, шлюз за промовчанням, основний і альтернативний DNS-сервери.

Як змінити IP адресу компютера?
Врахуйте, що далеко не всі інтернет провайдери надають можливість свої абонентам вільну зміну IP-адресу. Попередньо краще зверніться за консультацією до операторів або представникам вашого провайдера.