Як всім відомо, при підключенні інтернету провайдер дає нам так званий IP-адресу, який реєструє Ваш комп’ютер в мережі інтернет. Цей самий ip-адреса може бути постійним (статичним) або ж динамічним, який при розриві з’єднання з інтернетом буде змінюватися. У більшості випадках динамічний адресу ip видається користувачам з IDSL Інтернетом.

Так от, іноді деякі користувачі, по якійсь причині потребують зміни ip адреси і відповідно запитують, чи можливо це зробити? Наша відповідь – так, можливо. Для чого це робити? Ну, в людей є свої причини. Тому у Вас повинна бути причина, чому саме Ви читаєте цю статтю. Тому поїхали.

Міняти треба, звичайно ж, статичний адресу, так як він є постійним. Динамічний же міняти не доводиться, адже він і так змінюється.

Для того, що б здійснити дію з заміною ip адреси потрібно скористатися спеціальною програмкою. Софта в наш час з цієї нагоди вже повірте, вистачає. Я ж, коли мені потрібно було замінити свій ІП (не напишу навіщо), використовував програму Easy Hide Ip.


Те, що програмка англійською мовою не лякайтеся. Всі дії в ній відбуваються лише трьома кнопками.
1. Hide IP Now – ця кнопка приховує Ваш справжній ip-адресу.
2. Get A New Ip – ця кнопка приписує Вашого комп’ютера новий ip-адресу. Варто зазначити, що країна, де Ви знаходитесь, змінюється теж.
3. Restore Real IP – отак кнопка скидає новий ip адреса і відновлює старий. Її потрібно користуватися після того, як Ви зробите всі необхідні дії з іншим ip адресою.