Якщо вам набридло стандартне оформлення вікон, і ви хочете додати фарб в вашу операційну систему – тоді зміна кольору вікон буде відмінним варіантом для цього.

Колір вікон в Windows 7 змінюється двома способами: при зміні теми (про те, як це зробити читайте тут) і «вручну». Дійсно, кожна тема має свої персональні фотормленческие риси, але в них можна внести корективи.

Давайте безпосередньо перейдемо до зміни кольору вікон, панелі завдань і меню «Пуск». Щоб це зробити необхідно:

1. На робочому столі за допомогою клацання правої кнопки миші викличте контекстне меню. У ньому знайдіть пункт «Персоналізація».


2. Відкриється нове вікно, в якому раніше ми вже проводили установки курсору миші і додавали на робочий стіл ярлики «Мій комп’ютер» і «Кошик». Зараз же нам необхідна команда «Колір вікна», яка знаходиться в самому низу.


3. При натисканні на цю кнопку відкриється вікно, в якому якраз і можна змінити колір вікон в Windows 7. Набір кольорів досить малий – всього 15 штук, але використовуючи шкалу «Інтенсивність кольору» можна трохи поекспериментувати.

Також ви можете натиснути на стрілочку, яка знаходиться біля напису «Показати налаштування кольорів». Це відкриє ще 3 повзунка (відтінок, насиченість і яскравість), які разом із інтенсивність кольору дозволяють ще більш детально налаштувати колір вікон і підібрати такий, який сподобається вам.


При виборі одного з квітів, також при налаштуванні повзунків колір вікон буде змінюватися в режимі реального часу. Це допоможе краще визначитися з потрібним кольором.

5. По закінченню всіх параметрів натискаємо кнопку «Зберегти зміни».


Хотілося б також зазначити, що в даному вікні при внесенні змін кольору вікон змінюється колір панелі завдань, а також кнопки меню «Пуск».