При реєстрації на сайті Однокласників, вас просили вказати номер телефону, ввести пароль для створюваної сторінки і вказати ще деякі особисті дані. Таким чином, вашим логіном, який необхідний для входу на сайт, автоматично став введений номер телефону.

У цій статті ми з вами розберемося, як можна його поміняти. Якщо у вас змінився номер телефону, за яким закріплена сторінка, тоді раджу поміняти номер телефону в Однокласниках, щоб потім була можливість без проблем відновити доступ до профілю. Для того щоб змінити пароль в Однокласниках, прочитайте наступну статтю. Якщо вам потрібно відновити забутий пароль від Однокласників, перейшовши за посиланням можна прочитати матеріал на дану тему.

Зміст:

  • 1 Як змінити логін сторінки в Однокласниках
  • 2 Змінити логін в Однокласниках з телефону

Як змінити логін сторінки в Однокласниках

Отже, щоб змінити логін для вашого профілю в Однокласниках, відкрийте свою сторінку. В меню під головним фото клікніть по посиланню «Змінити налаштування».

На вкладці «Основні» в одній з рядків ви побачите слово «Логін». Наведіть на нього мишкою, з’явиться кнопочка «Редагувати», натисніть по ній.

Після цього з’явиться віконце, в якому буде написано, що для зміни логіна на ваш номер телефону, який вказаний в профілі, прийде спеціальний код. Знову-таки уточню, якщо у вас змінився номер, то вкажіть його в налаштуваннях, посилання на докладну статтю наведена вище. Натисніть «Отримати новий код».

Введіть код, який прийшов у повідомленні, у відповідне поле і натисніть «Підтвердити код».

У наступному вікні в полі «Пароль» введіть поточний пароль від своєї сторінки, а в полі «Новий» придумайте і введіть логін. Для логіну використовуйте латинські літери (розкладка клавіатури повинна бути англійська), цифри і допустимі символи. Наприклад, Katerina_Alex86, або це може бути російське слово, а в результаті логін буде набором літер: Rfnthbyf_Fktrc86.

Натисніть «Зберегти». З’явиться віконце, що логін змінено, натисніть «Закрити».

Змінити логін в Однокласниках з телефону

Для тих, хто використовує мобільний додаток Однокласники, поміняти логін можна наступним способом. У бічному меню перейдіть в «Налаштування».

Потім відкрийте «Налаштування профілю», клікнувши по імені вгорі.

Зайдіть в «Налаштування особистих даних».

Далі нас цікавить полі «Логін», натисніть по ньому.

Вас попередять, що для зміни логіна на ваш телефон прийде sms. Якщо у вас змінився номер, натисніть на посилання «Змінити номер» і введіть актуальний на даний момент номер телефону. Натисніть «Отримати новий код».

В запропоноване поле введіть код і натисніть «Підтвердити код».

Введіть поточний пароль і новий логін для доступу до вашої сторінці. Натисніть «Зберегти».

Якщо ви забули логін від Однокласників, та не можете зайти на свою сторінку, тоді прочитайте статтю, як відновити забутий пароль (посилання на неї наведена вище). Змінити пароль входу на сайт, використовуючи телефон, або пошту, або посилання на профіль.

Після того, як ви знову отримаєте доступ до своєї сторінки, перейдіть в налаштування, і подивіться поточний логін. Логін і пароль своїй сторінці краще запишіть куди-небудь.

Сподіваюся, все вийшло. Приємного вам проведення часу в мережі!

А, може, і це буде Вам цікаво: