Не важливо, що саме послужило приводом для прийняття рішення «Мені вкрай необхідно змінити свій логін». Однак якщо вашому душевному здоров’ю щось або хтось загрожує, то цілком зрозуміло, чому ви задалися питанням: «Як змінити логін в скайпі?». Втім, іноді користувач бажає зовсім іншого…ототожнюючи термінологічне поняття облікового запису за вказаними при реєстрації іменем, прізвищем або іншого виду даними відбивають особистісні характеристики людини. У будь-якому випадку, матеріал поданої статті допоможе вам, шановний читач, розібратися у вирішенні порушеного питання, так би мовити, з будь-яких ракурсів вашого бажання.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Замість введення: що таке логін в скайпі?
  • 2 Різні облікові записи — один видеомессенджер: як змінити логін в скайпі?
  • 3 Як змінити нікнейм в скайп?

Замість введення: що таке логін в скайпі?

Коротко, по суті питання: логін Skype — це унікальний ідентифікатор користувача, який може складатися з декількох символів, цифр або ж комбінації згаданих знаків із застосуванням функції верхній/нижній регістр (великі чи прописна буква). Іноді в якості логіна може виступати адресу електронної пошти або номер мобільного телефону.

Тепер про невтішні факти: на жаль, отриманий при реєстрації акаунт змінити не можна. Не будемо пояснювальні нетрі «чому», просто знайте, не можна і все тут! Проте завжди можна вдатися до варіанту створення нового облікового запису. Безумовно, в процесі повторної реєстрації доведеться вказати новий email або номер телефону. По-іншому ніяк не вийде.

Різні облікові записи — один видеомессенджер: як змінити логін в скайпі?

Таке трактування питання має досить просту відповідь: необхідно вийти з активної учеткі і зробити вхід з початкового екрана програми Skype.

  • Так виходимо із свого облікового запису.

  • Вводимо в службові чек бокси відповідні дані іншого облікового запису і натискаємо кнопку «Увійти».

Безумовно, для того, щоб виконати вхід в Skype можна використовувати іншу майкрософтовскую обліковий запис.

Наприклад, Facebook. Тиснемо на логотип згаданої соцмережі і підтверджуємо свою згоду задіяти в якості скайп-логін дані облікового запису Facebook. Як-то так. Для забудькуватих має сенс ознайомитися з неймовірно корисним матеріалом, який розміщений на цій сторінці — натисни!

Як змінити нікнейм в скайп?

Інша справа, коли користувач хоче змінити своє контактне ім’я. Змінити статус, зробити його відображення анімованих або заморочити щодо іншого дизайнерського креативу — це можна: скористайтеся рекомендаціями з цієї статті.

А ось, вирішення питання:

  • Клацніть один раз лівою кнопкою мишки по імені, яка відображена в лівій частині інтерфейсу Skype.

  • Праворуч з’явиться відповідний чек бокс, в якому ви можете прописати інше ім’я. До речі, теж саме дію ви можете застосувати і до будь-якого іншого контакту зі списку ваших друзів, знайомих, колег і товаришів.

На цьому все, не забувайте свої конфіденційні дані ніколи, і всього вам сприятливого!