Однією з операцій форматування змісту таблиць також є і зміна напрямку тексту у вічках. Найчастіше це необхідно тоді, коли інформація, яку потрібно помістити в комірку занадто велика, у порівнянні з її розмірами. Зараз я створю невелике оголошення на цьому прикладі покажу, як змінити напрямок тексту.


1. Для початку я створю нову таблицю з двома рядками і шістьма стовпцями (як створити таблицю ви можете дізнатися тут). Далі зроблю об’єднання осередків всій першого рядка (про це я писав раніше в цьому уроці).

2. Заповню довільним текстом нашу таблицю. Вийшло ось таке.


Як ви бачите на зображенні вище, у клітинках другого рядка номер телефону виглядає не дуже красиво, тому що він не помістився в осередку. Звичайно ж, можна змінити розмір шрифту, але легше і зручніше змінити напрямок тексту (в нашому випадку текст виступає номер телефону).

3. За допомогою курсору миші виділяємо необхідні для редагування комірки. Тиснемо праву кнопку миші і в контекстному меню вибираємо опцію «Напрямок тексту».


4. У діалоговому вікні «Напрямок тексту» ви побачите розділ «Орієнтація» і «Зразок». Виберіть один з необхідних напрямів тексту за допомогою натискання на слова «Текст» (не забувайте дивитися на «Зразок»). Після чого натисніть «ОК». Для себе я виставив вирівнювання тексту таким чином:


В результаті не більшого форматування у мене вийшов такий зразок.