Привіт, друзі! У багатьох користувачів соціальної мережі Вконтакте є своя група. Ми вже розбиралися, як можна зробити меню в групі в вк, щоб користувачам було простіше знаходити те, що їх цікавить. Зараз давайте навчимося змінювати назву своєї групи і її адреса.

Думаю, Ви помітили, що посилання на групу складається з стандартного слова «club» і набору цифр, але якщо Ви хочете розкрутити свою спільноту, щоб на нього підписувалися нові користувачі, тоді потрібно зробити адреса групи більш запам’ятовується. Наприклад, він може бути такий же, як і назва групи.

Для чого може знадобитися зміна назви групи? Наприклад, створюючи групу, Ви поспіхом придумали її назва, а через деякий час, в голову прийшло більш цікаве слово. Або ж Ви знайшли Вконтакте безліч інших спільнот з назвою, як у Вас. Може, Ви просто повністю хочете змінити тематику спільноти, і замість квітів почати писати про життя тварин.

Як бачите, причини можуть бути різні. Тепер давайте розбиратися з питаннями, які нас цікавлять.

Зміст:

  • 1 Як змінити назву для групи в вк
  • 2. Як змінити адресу групи в вк
  • 3 Як поміняти назву і посилання групи з телефону

Як змінити назву для групи в вк

Якщо Вам потрібно поміняти назву своєї групи з комп’ютера або ноутбука, тоді зайдіть на свою сторінку Вконтакте, в меню зліва виберіть пункт «Групи» і клацніть по потрібному спільноті.

Назва відображається на головній сторінці групи вгорі.

Під аватаркою клікніть на три горизонтальні точки і виберіть зі списку пункт «Управління громадами».

Далі на вкладці «Параметри» в розділі «Основна інформація» в полі «Назва» видаліть стару назву і напишіть нову. Щоб зберегти зміни, натисніть кнопочку «Зберегти» внизу.

Назву Вашої спільноти буде змінено.

Як змінити адресу групи в вк

Адреса групи має не менше значення для групи, ніж її назва. Ви можете вставляти в коментарі посилання на Вашу групу, відправляти посилання на групу друзям повідомленням. А коли вона часто з’являється, то набагато цікавіше буде, якщо посилання буде логічно пов’язана з Вашою групою. Також іншим людям простіше буде запам’ятати унікальну посилання, ніж слово «club» та набір цифр.

Для того щоб її змінити і в адресному рядку браузера більше не було написано «club1111111», на головній сторінці групи під аватаркою натисніть на три горизонтальні точки і виберіть з контекстного меню пункт «Управління громадами».

Далі на вкладці «Налаштування» в полі «Адреса сторінки» замінити ту частину посилання, яка виділена на скріншоті, своїм новим назвою. Не забудьте зберегти зміни.

Я захотіла зробити посилання таку ж, як і назва моєї групи, але вона виявилася зайнята – з’явилася спливаюча напис «Адреса вже зайнятий».

Тож довелося обрати інший варіант. Коли спливаюча напис змінилася на «Адреса вільний», натиснула «Зберегти».

Ось так тепер виглядає посилання на мою групу в адресному рядку браузера. У інших користувачів вона буде викликати асоціацію з сайтом і назвою самої групи.

Як поміняти назву і посилання групи з телефону

Якщо Ви хочете змінити назву і посилання на свою групу через додаток Вконтакте, встановлене на вашому телефоні або планшеті, тоді в бічному меню клікніть по пункту «Групи».

Далі у списку знайдіть своє співтовариство і натисніть на нього.

Назва показано вгорі на головній сторінці. Натисніть на шестірню в правому верхньому куті, щоб відкрити сторінку «Управління громадами».

Далі виберіть пункт «Інформація».

В розділі «Основна інформація», змініть назву групи, в розділі «Коротка адреса» введіть нове посилання.

Після того, як введете нові дані, натисніть на хрестик у правому верхньому куті, щоб зберегти зміни.

Назва та адреса групи успішно змінено.

Як бачите, нічого складного немає. Придумайте цікаву, легко запам’ятовуються назва спільноті і зробіть аналогічну посилання, тоді користувачі швидше запам’ятають Вашу групу.

А, може, і це буде Вам цікаво: