Привіт, друзі! Впевнена, ви знаєте, що кожна сторінка в Однокласниках прив’язана до певного номером телефону, який ви вказували при реєстрації на сайті. Але що робити, якщо ви змінили номер телефону? У даній статті ми розберемося з цим питанням, і змінимо телефон, який закріплений на Однокласниках за вашою сторінкою.

Якщо у вас виникли труднощі при вході на сайт, прочитайте статтю: як відновити пароль в Однокласниках. Після того, як зайдете в свій профіль, обов’язково перейдіть до налаштувань, перевірте, щоб усі дані були актуальні, і запишіть їх.

Зміст:

  • 1 Змінити номер телефону на Однокласниках
  • 2 Як поміняти номер в Однокласниках через мобільний додаток з телефону

Змінити номер телефону на Однокласниках

Для зміни раніше введеного номера, відкрийте свою сторінку в Однокласниках і, внизу під аватаркою, виберіть у меню пункт «Змінити налаштування».

На вкладці «Основні» ви побачите різні поля з особистими даними, логіном, паролем, поштою та іншим. Знайдіть поле «Номер телефону», наведіть на нього курсор мишки і натисніть на посилання «Змінити».

З’явиться повідомлення, що номер прихований з міркувань безпеки. Перейдіть тут за посиланням «Змінити номер».

Далі, у запропонованому поле, потрібно ввести новий номер. Код країни вказувати не потрібно, він вже написаний (+380…, +7…). Якщо у вас він визначився невірно, натисніть на кнопку «Змінити країну» і виберіть зі списку. Потім натисніть «Відправити».

На вказаний вами номер телефону прийде SMS з кодом. Введіть його в поле, яке з’явиться після того, як ви натиснете «Відправити». Якщо повідомлення не приходить занадто довго, клацніть за посиланням «Отримати код ще раз», яка знаходиться внизу поля. Після цього натисніть кнопку «Підтвердити код та номер буде змінено.

Якщо ви нещодавно видалили стару сторінку в Однокласниках, і тепер намагаєтеся ввести номер телефону, який був закріплений за нею – нічого не вийде. З’явиться повідомлення про те, що даний номер зареєстрований.

В цьому випадку, потрібно або почекати 3-4 місяці, щоб знову використовувати потрібний номер, або звернутися в Службу підтримки, щоб вам открепили телефон від тієї сторінки, яку ви видалили.

Також потрібно зауважити, що прикріпити один номер телефону до різних сторінок в Однокласниках у вас не вийде. Номер для кожного профілю має бути індивідуальний.

Як поміняти номер в Однокласниках через мобільний додаток з телефону

Якщо ви використовуєте мобільний додаток Однокласники на телефоні або планшеті, то змінити номер можна наступним чином. Відкрийте бічне меню і виберіть у ньому пункт «Налаштування».

Далі зайдіть в «Налаштування профілю», натиснувши вгорі свого імені.

Тепер перейдіть в Налаштування особистих даних».

Знайдіть поле «Номер телефону» і натисніть на нього.

Відкриється наступне віконце, натисніть «Змінити».

В пусте поле введіть новий номер телефону. Якщо цифри, що позначають код країни, визначилися невірно, натисніть «змінити країну». Коли напишіть номер, натисніть «Відправити».

Як було зазначено вище, вам прийде повідомлення з кодом, який необхідно ввести в Однокласниках в запропоноване поле. Потім підтвердіть введений код, натисканням на відповідну кнопку, і телефон успішно буде змінено.

Думаю, труднощів тепер у вас не виникне, і ви зможете змінити номер телефону в Однокласниках, який закріплений за вашою сторінкою.

А, може, і це буде Вам цікаво: