При реєстрації на Однокласниках, ви можете заповнити запропоновану форму. У ній потрібно вказати ім’я та прізвище, дату народження, місце проживання та інше. Але іноді виникає необхідність змінити раніше введені особисті дані для своєї сторінки в Однокласниках.

В яких випадках це може статися? Наприклад, дівчина вийшла заміж і взяла прізвище чоловіка, або спочатку ви ввели не зовсім правдиві дані про себе, і тепер хочете їх змінити. Можливо, ви захочете змінити сімейний стан, додати школу, в якій ви навчалися, вказати нове місце роботи, заповнити дані, щодо ваших інтересів.

У будь-якому випадку, коли у вашому профілі вказана інформація саме про вас, друзям, родичам і знайомим буде простіше знайти вас. Також ви можете познайомитися з іншими користувачами, які слухають таку музику, дивляться схожі фільми та інше.

Тепер давайте розберемося, як можна змінити дані про себе на своїй сторінці в Однокласниках, і як їх можна видалити, якщо виникне така необхідність.

Зміст:

  • 1 Змінити дані про себе в Однокласниках
  • 2 Редагувати особисті дані в Однокласниках з телефону
  • 3 Видалити особисті дані в Однокласниках

Змінити дані про себе в Однокласниках

Щоб перейти до заповнення або зміни особистих даних в Однокласниках, відкрийте головну сторінку свого профілю і під ім’ям клікніть по кнопочці меню «Ще». З випадаючого списку виберіть пункт «Про себе».

У вас відкриється наступна сторінка. Прямо вгорі списку ви побачите розділ «Про себе», де знаходиться та інформація, яку, швидше за все, ви хочете змінити. Внизу розділу перейдіть по посиланню «Редагувати особисті дані».

Відкриється віконце, в якому можна змінити дані в запропонованих полях. Редагувати можна ім’я та прізвище, дату народження, місце народження і проживання. Не забудьте натиснути «Зберегти».

Перейшовши за посиланням «друга половинка», можна вказати сімейний стан.

Щоб вказати місце навчання або роботи натисніть на посилання «додати школу».

В наступному вікні перейдіть на вкладку, заповніть запропоновані поля і натисніть кнопку «Приєднатися».

Прокрутіть сторінку вниз. Там ви побачите чималий список, щодо ваших інтересів. Заповніть відповідні для вас поля, щоб ваші друзі та інші користувачі знали, чим ви цікавитеся.

Для цього в потрібному розділі клацніть по полю «Додати», введіть текст і натисніть на кнопку «Додати».

З особистими даними та інтересами ми розібралися. Якщо вам цікаво, як змінити пароль на Однокласниках, ви можете перейти за посиланням і прочитати докладну статтю.

Редагувати особисті дані в Однокласниках з телефону

Тепер давайте розглянемо, як редагувати особисті дані, якщо ви заходите в Однокласники через мобільний додаток з телефону або планшета.

Відкрийте програму і виберіть в бічному меню пункт «Налаштування».

Натисніть вгорі сторінки свого імені.

У налаштуваннях профілю нас цікавить пункт «Налаштування особистих даних, клацніть по ньому.

У наступному вікні натисніть по полю «Особисті дані». Тут же ви можете змінити номер телефону, який закріплений за вашою сторінкою, логін і пароль, вказати іншу адресу електронної пошти.

Поміняйте ім’я та прізвище, дату народження, країну і місто проживання. Натисніть «Зберегти».

Видалити особисті дані в Однокласниках

Якщо вам потрібно відредагувати, а зовсім видалити деякі дані про себе, перейдіть знову «Ще» – «О собі», як було описано вище.

Тут потрібно відзначити, що видалити основну інформацію про вас – не вийде.

Але можна змінити свій сімейний стан. Натисніть на перше слово «шлюб», «У відносинах», та оберіть із списку «Розірвати відносини». Потім можете вказати інший статус.

Щоб видалити місце навчання, натисніть на значок глобуса.

Під аватаркою натисніть на кнопку «Вийти». Потім підтвердіть, що ви збираєтеся покинути спільноту.

Якщо ви хочете видалити будь-який пункт, що стосується ваших інтересів, наведіть на нього мишкою і натисніть на хрестик ліворуч.

На цьому буду закінчувати. Думаю, у вас вийшло змінити особисті дані та заповнити додаткову інформацію про себе в Однокласниках.

А, може, і це буде Вам цікаво: