Як змінити пароль до Wi-Fi на ByFly

Як змінити пароль до Wi Fi на ByFly
Сьогодні практично кожен будинок може бути оснащений і безлімітним високошвидкісним доступом в інтернет. Так, одним з найбільш популярних провайдерів Республіки Білорусь, послугами якого користуються мільйони абонентів, є ByFly. Сьогодні мова піде про те, як для даного провайдера виконується зміна пароля.

Пароль – це єдиний ефективний засіб захисту бездротової мережі від підключення до неї чужих користувачів. Якщо ви підозрюєте, що вашим інтернетом користується значно більшу кількість пристроїв, то для вірності пароль можна просто поміняти.

Змінюємо пароль Wi-Fi для провайдера ByFly

Власне, немає ні однієї єдиної інструкції, що дозволяє змінити пароль на роутері у провайдера ByFly, оскільки все залежить від веб-інтерфейсу маршрутизатора, який у користувачів може відрізнятися і виробником, і моделлю. Нижчеприведена примірна інструкція, і буде зачіпати процедуру зміни паролю конкретно для моделі роутера Промзв’язок M200A.

Якщо у вас інша модель роутера, то, швидше за все, і вигляд веб-інтерфейс у вас може бути зовсім іншим, але суть від цього не змінюється – використовуючи дану статтю за основу, ви зможете легко знайти необхідні пункти меню і виконати процедуру зміни ключа безпеки, а якщо у вас все ж виникли труднощі, спробуйте ввести в будь-якій пошуковій системі запит наступного виду:

зміна пароля wifi [модель_роутера]

 • Насамперед, нам потрібно буде виконати вхід в налаштування модему. Для цього нам буде потрібно на комп’ютері, який підключений до мережі бездротовим або провідниковим шляхом, відкрити будь-який браузер і перейти за наступним посиланням:
 • 192.168.1.1

 • На екрані з’явиться вікно авторизації, в якому потрібно ввести логін і пароль для входу в меню маршрутизатора. Якщо ви раніше ці дані не змінювали, то вони повинні бути стандартними, тобто і в першій, і в другій графі прописується коротке слово «admin» (без лапок).
 • Як змінити пароль до Wi Fi на ByFly

  Звертаємо вашу увагу на те, якщо ці дані не допомогли вам увійти в налаштування роутера, вам буде потрібно зазирнути на дно свого пристрою, де зазвичай міститься наклейка з основною інформацією про модем, включаючи і даних для авторизації, виставленими за замовчуванням.

 • Як тільки вхід в налаштування роутера буде успішно виконаний, вам потрібно пройти до розділу керування бездротовою мережею. У нашому випадку треба відкрити вкладку «Interface Setup», а потім вибрати вкладку «Wireless». Зверніть увагу на графи «SSID» і «Pre-Shared Key». У першій зазвичай вказується найменування бездротової мережі, а друга, відповідно, і відповідає за пароль, що захищає її.
 • При введенні пароля слід враховувати кілька маленьких, але важливих моментів:

  • Мінімальна тривалість пароля повинна складати вісім символів. Дане число взято за стандарт і однаково діє для всіх моделей роутерів;
  • При введенні пароля можна використовувати англійські букви верхнього і малого регістра, цифри та символи;
  • Якщо ви виставляєте заздалегідь прописаний в іншій програмі пароль, переконайтеся в повній відсутності прогалин.
 • На цьому процес зміни паролю можна вважати завершеним. Щоб зміни набули чинності, вам потрібно клікнути на кнопку «Save», після чого можна сміливо закрити вікно налаштувань.
 • Як змінити пароль до Wi Fi на ByFly

  З цього моменту у вашій бездротової мережі буде зовсім інший пароль. Звертаємо вашу увагу на те, що на всіх пристроях, які раніше були підключені до вашого Wi-Fi, буде заблоковано доступ до мережі до тих пір, поки ви не вкажіть новий пароль.