Як змінити пароль в Инстаграме

Привіт, друзі! Сьогодні ми поговоримо про паролі, а точніше, як його можна змінити в соціальній мережі Instagram використовуючи комп’ютер або телефон.

Мене це питання зацікавило, після того, як я скористалася онлайн-сервісами по накрутці лайків, коментарів та передплатників. Адже на деяких сайтах потрібно вводити логін і пароль, і обіцяють, що всі Ваші дані захищені, але я вирішила не ризикувати і поміняти пароль.

Відразу зауважу, що метод, описаний у статті, передбачає, що Ви пам’ятаєте старий пароль і можете зайти в свій профіль. Для тих, кого більше цікавить питання: як змінити пароль в Инстаграме, якщо забув старий, можете прочитати статтю: як відновити пароль від Инстаграма.

Зміст:

  • 1 Як змінити пароль в Инстаграме з комп’ютера
  • 2 Як змінити пароль в Инстаграме через телефон

Як змінити пароль в Инстаграме з комп’ютера

Отже, Ви знаєте, що заходячи в Instagram через комп’ютер у Вас дуже маленький список того, що можна зробити, але функція зміни паролю тут присутній.

Зайдіть в браузер і перейдіть на сторінку зі своїм профілем в Инстаграме. Тепер натисніть на чоловічка в правому верхньому кутку, якщо Ви знаходитеся не на головній сторінці. Біля свого ніка є кнопочка «Редагувати профіль», клікніть по ній.

Як змінити пароль в Инстаграме

Зліва в меню клікніть по пункту «Змінити пароль». Далі потрібно ввести поточний пароль свого профілю в поле «Старий пароль». У два наступні поля введіть новий пароль і повторіть його. Після цього натисніть кнопку «Змінити пароль».

Пам’ятайте, що пароль повинен складатися не менше ніж з 6 символів, в ньому повинні бути присутніми як букви, так і цифри, також можете використовувати деякі символи $, %, * та інші.

Як змінити пароль в Инстаграме

Як змінити пароль в Инстаграме через телефон

Для того щоб поміняти пароль Инстаграме з телефону, відкрийте мобільний додаток Instagram. Далі потрібно перейти на головну сторінку профілю – натисніть на зображення чоловічка в правому нижньому куті.

Тепер відкрийте сторінку з параметрами – натисніть на три вертикальні точки в правому верхньому куті.

Як змінити пароль в Инстаграме

У списку знайдіть розділ «Запис» і клацніть по пункту «Змінити пароль».

Як змінити пароль в Инстаграме

У верхнє поле введіть старий пароль, наступне поле введіть новий пароль, що і в останньому полі знову повторіть новий пароль. Щоб зміни вступили в силу, натисніть на хрестик у правому верхньому куті.

Якщо Ваш новий пароль не буде відповідати правилам: менше 6 символів, містити заборонені символи, паролі в двох останніх полях не будуть збігатися, то зображення замочка буде червоним. Значить потрібно придумати пароль складніше, і ввести його без помилок в потрібні поля.

Як змінити пароль в Инстаграме

На цьому все. Думаю у Вас все вийшло, і тепер Ви можете не переживати за свій профіль в Instagram, адже він надійно захищений новим паролем.

А, може, і це буде Вам цікаво: