Привіт, друзі! Зараз ми з вами розберемося з одним нескладним, але цікавим питанням, яке виникає у багатьох користувачів. Давайте розглянемо: як можна змінити пароль в соціальній мережі Одноклассники.

Найбільш часті причини, з-за яких виникає дана необхідність: ви хочете поставити пароль складніше того, який ввели при реєстрації; або просто довго не заходили на свою сторінку, і не можете згадати, всі символи пароля.

Я, наприклад, не зберігала свій пароль в браузері (якщо вам не зовсім зрозуміло, що це, прочитайте статтю: збережені пароль в Гугл Хром) від електронної пошти. А коли через два місяці вирішила зайти туди, то ввести його правильно так і не вийшло – довелося міняти. Було й таке, що з моєї сторінки розсилався спам, про це мені сказав мій друг – і знову зміна пароля, тільки вже в соціальній мережі.

Зміст:

  • 1 Змінити пароль в Однокласниках
    • 1.1 Поміняти пароль від своєї сторінки
    • 1.2 Якщо забув старий пароль
  • 2 Як змінити пароль в Однокласниках мобільна версія для Android

Змінити пароль в Однокласниках

Загалом, для чого вам потрібно поміняти пароль в Однокласниках – ви знаєте. Тепер про те, як це зробити.

Поміняти пароль від своєї сторінки

Якщо ви просто хочете змінити поточний пароль і встановити новий, який буде складніше, зайдіть на свою сторінку в Однокласники. Потім під аватаркою клацніть на кнопку «Змінити налаштування».

На вкладці «Основні» ви побачите поле «Пароль». Наведіть на нього мишкою і перейдіть за посиланням «Змінити».

Введіть поточний пароль у відповідне поле. Потім придумайте, введіть новий пароль і повторіть його. Якщо він буде досить складний, з’явиться напис «Пароль дуже надійний». Натисніть «Зберегти».

Запишіть новий пароль на аркуші або в блокноті. Краще не зберігати пароль в браузері, так як якщо на вашому комп’ютері оселиться вірус, що ця інформація може потрапити до рук зловмисників.

При введенні пароля, повинна бути обрана англійська розкладка клавіатури. Також використовуйте великі і маленькі букви, запропоновані спеціальні символи.

Якщо забув старий пароль

Якщо ви не можете зайти в Однокласники, тому що забули пароль від свого профілю, зробіть наступне. Відкрийте в браузері стартову сторінку соціальної мережі. У віконці, де просять ввести логін та пароль, натисніть на посилання «Забули пароль?».

Відкриється сторінка «Відновлення доступу». Тут виберіть той пункт, який вам підійде найбільше.

«Телефон» – потрібно вказати номер телефону, який ви вказували при реєстрації, на нього надійде повідомлення з кодом відновлення;

«Пошта» – вкажіть електронну адресу, яку ви вказували при введенні особистих даних на сторінці свого профілю;

«Логін» – введіть свій логін. Якщо після реєстрації ви його не міняли, то це номер вашого мобільного;

Посилання на профіль» – це ваше ім’я і ID вашої сторінки в Однокласниках. Найчастіше це слово profile і набір цифр, який пам’ятає не багато. Якщо ви змінювали посилання і пам’ятайте її, тоді вводите.

Покажу на прикладі «Телефону». Натискаю на відповідну кнопочку. Далі потрібно вибрати країну, вказати номер телефону та натиснути «Продовжити».

На наступній сторінці ви побачите ваше ім’я, як вас кличуть в Однокласниках, і нижче кнопочку «Відправити код». Натиснувши на неї, на вказаний номер, зовсім безкоштовно буде надіслано повідомлення.

В ньому ви побачите код підтвердження. Введіть його в поле «Код» і натисніть «Підтвердити».

Придумайте новий пароль, не забудьте записати його та натисніть «Зберегти».

Як змінити пароль в Однокласниках мобільна версія для Android

Для тих, хто використовує мобільну версію Однокласників на телефоні або планшеті з Андроїд, змінити пароль можна наступним чином.

Відкрийте меню з лівого боку.

В розділі «Профіль» виберіть пункт «Налаштування».

Далі клікніть по своїй аватарці, щоб перейти до налаштувань профілю.

У наступному списку нас буде цікавити пункт «Налаштування особистих даних», натисніть на нього.

Клікаємо по полю «Пароль».

Введіть ваш пароль від Однокласників, який ви використовуєте на даний момент, в полі «Поточний пароль». Потім придумайте і введіть новий пароль і повторіть його. Натисніть «Зберегти».

На цьому все. Як бачите, нічого складно в зміні пароля немає. Головне – після того, як ви зміните пароль в Однокласниках, не забудьте його записати.

А, може, і це буде Вам цікаво: