Зміна пароля в соціальній мережі Вконтакте повинна ввійти до вас у звичку, якщо ви любите надто короткі запам’ятовуються паролі. Такі паролі досить легко підбираються і їх потрібно міняти досить часто. А взагалі краще встановити собі довгий пароль, що складається з різних букв і цифр, а також символів. Цим ми зараз і займемося

Зміст:

  • 1 Змінюємо пароль вконтакте в повній версії
  • 2 Як змінити пароль вк, якщо забув старий
  • 3 Як змінити пароль Вконтакте з телефону

Змінюємо пароль вконтакте в повній версії

Заходимо на свою сторінку і в правому верхньому куті натискаємо на меню. З випав списку вибираємо пункт «Налаштування»:

Гортаємо сторінку налаштувань і знаходимо такий розділ, як «Пароль». Навпроти нього тиснемо на кнопочку «Змінити».

Вискакує потрібне нам заповітне віконечко, в якому ми повинні ввести старий пароль, а потім новий два рази. Не забудьте натиснути на кнопку «Змінити пароль».

Все, на цьому наш коротенький урок вже можна було б і закінчувати, але досить велика кількість людей цікавиться, що робити, якщо забув старий пароль.

Як змінити пароль вк, якщо забув старий

Тут нічого складного немає. Якщо ви втратили і не пам’ятаєте пароль, то його можна відновити. Робиться це за ссилочку vk.com/restore.

Досить просто ввести свою пошту або телефон і натиснути кнопку «Далі».

Якщо ви ще і доступ до телефону втратили, то спеціально для вас там є ссилочка «натисніть сюди»:

Далі ви повинні ввести посилання на свою сторінку. Якщо не пам’ятаєте і це, то можете скористатися пошуком по людям або зайти на сторінку свого друга і вже з неї дізнатися свій id Вконтакте.

Далі заповніть всі поля в наступному віконці і подайте заявку на відновлення доступу до сторінки і на зміну пароля:

Як змінити пароль Вконтакте з телефону

Якщо ви часто заходите в вк з телефону або планшета на Андроїд, використовуючи мобільний додаток, то непогано було б знати, як змінюється пароль і там.

Запускаємо програму, в лівому меню натискаємо на значок шестерінки, який означає «Налаштування». Коли відкриються налаштування необхідно буде натиснути на посилання «Обліковий запис».

На наступному етапі шукаємо пункт «Змінити пароль» і натискаємо на нього:

Відкривається віконце зміни пароля, вводимо туди старий і новий пароль два рази і натискаємо «ОК»

Знову ж таки, якщо ви заходите з вконтакте телефону, не обов’язково користуватися мобільним додатком, можна просто зайти з будь-якого браузера на Андроїд зайти на сайт vk.com і пройти всю ту процедуру, яку я описував в першому пункті цієї статті. Там, якщо що, можна точно також відновити пароль доступу до сторінки. Нічим не відрізняються дані дії.

Ну от, в принципі, і все, на цьому я буду закінчувати опис способів зміни пароля до соціальної мережі вконтакте. Головна ваша задача не придумувати там паролі типу 1111 і все буде добре. Щоб не забували паролі, напишіть їх на окремому листочку або збережіть у файлі.

А, може, і це буде Вам цікаво: