Здравствуйте, шановні відвідувачі сайту Inetfishki.ru! Кожен користувач зареєстрований в соціальній мережі Однокласники під певним електронною адресою. Складається він часто з назви самого сайту, слова profile і довгого числа, так званого id сторінки: https://ok.ru/profiles/55448866332211. Це і є посилання на профіль. Для кожного користувача вона унікальна. По ній Ви без праці знайдете потрібну людину або групу.

Стаття про те, як можна зробити посилання в Однокласниках, в тому числі на фото або відео, вже є на сайті. Якщо потрібно відправити її одному або додати в стрічку, прочитайте, як вставити посилання в Однокласниках.

Зараз ми розберемося, як можна поміняти посилання на Однокласниках, щоб вона точніше описувала профіль або групу. Наприклад, це може бути Ваше ім’я і прізвище або назву спільноти. Зверніть увагу, що навіть після зміни адреси на профіль, ідентифікаційний номер сторінки залишається. Якщо надалі буде потрібно дізнатися ID свого профілю в Однокласниках, прочитайте відповідну статтю.

Існують деякі правила створення посилання, давайте їх розглянемо. Детально ознайомитися з ними можна в процесі створення, клацнувши по відповідній кнопочці.

В обраній посилання має бути більше 5 символів;

Можна використовувати англійські букви, цифри і точку;

Посилання може бути тільки одна;

Вона не повинна містити нецензурну лексику;

Не слід використовувати назви торгових марок, компаній та іншого.

Зміст:

  • 1 Як змінити посилання на профіль в Однокласниках
  • 2 Як змінити посилання в Однокласниках другий раз
  • 3 Як змінити посилання на групу в Однокласниках

Як змінити посилання на профіль в Однокласниках

Посилання на конкретний профіль в Однокласниках показана в адресному рядку браузера, коли Ви знаходитесь на головній сторінці потрібного людини.

Для того щоб поміняти посилання: прибрати звідти стандартне слово і набір цифр, зайдіть у свій профіль і під головним фото клікніть по кнопочці «Змінити налаштування».

Тепер в меню зліва перейдіть на вкладку «Загальні».

Знайдіть у віконці посередині пункт «Посилання на профіль», наведіть на нього мишкою і натисніть на що з’явилася кнопку «змінити».

Тепер в запропоноване поле введіть придуманий текст посилання. Якщо вибране Вами ім’я вже існує, то під полем Ви побачите напис: “Цю адресу вже кимось використовується – придумайте інше ім’я. Потім натисніть кнопку «Створити».

Нова посилання на Ваш профіль створена. Якщо Ви дасте її іншій людині, то він без проблем перейде на Вашу сторінку.

Оскільки поміняти адресу посилання на сторінку в Однокласниках можна тільки один раз, постарайтеся відразу придумати нормальний, відповідне для Вас назву.

Як змінити посилання в Однокласниках другий раз

На жаль, якщо Ви вже один раз міняли посилання на свій профіль і обрали іншу назву, то зробити це вдруге у Вас не вийде.

Раніше така можливість була, і змінити посилання можна було, вигравши відповідний лот на аукціоні. Якщо Ви не знаєте, що таке аукціон в Однокласниках, тоді можете прочитати статтю. Зараз же адміністрація сайту вирішила прибрати подібну функцію.

Тому якщо Вам ну дуже потрібно змінити посилання, то єдиний варіант – на даний момент видалити поточну сторінку в Однокласниках і створити нову.

Як змінити посилання на групу в Однокласниках

Якщо Ви хочете поміняти посилання на групу в Однокласниках, то, по-перше, Ви повинні бути адміністратором, по-друге, у групі повинно бути більше 30 учасників. Так що, якщо Ваша група і на неї підписано більше 30 осіб, давайте змінимо її адресу, щоб замість ID було, наприклад, назву.

Для цього зайдіть в групу і в меню під головним фото виберіть пункт «Налаштування».

Тепер ліворуч перейдіть на вкладку «Загальні».

Тут знайдіть пункт «Посилання на групу» і запропоноване поле введіть потрібний текст. Після, натисніть «Зберегти».

Посилання на групу змінена. Тепер в адресному рядку замість ідентифікаційного номера назва групи, в даному прикладі.

Думаю, у Вас вийшло змінити посилання на свою сторінку або посилання на групу в Однокласниках.

А, може, і це буде Вам цікаво: