Щоб не захаращувати основні інструкції зайвими текстами, доводиться виносити такі невеликі і прості інструкції в окремі статті для новачків. Отже, щоб переглянути та змінити розширення файлу у, необхідно наступне:

1) Перше, що нам потрібно, це щоб у початок файлу відображатися це саме розширення: 2-4 букви або цифри після крапки у назві файла. Для цього нам потрібно відкрити властивості відображення папок. У Windows 8 8.1 для цього відкриваємо в провіднику вкладку «Вид» ? «Налаштування» ? «Змінити параметри папок і пошук»:

У Windows 7 і Vista необхідно включити відображення меню провідника, натиснувши клавішу Alt на клавіатурі. Вибираємо «Сервіс» і відкриваємо «Параметри папок»:

2) Переходимо на вкладку «Вид» і гортаємо вниз, шукаємо пункт «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» і знімаємо галочку з чекбокса:

Тиснемо ОК. Розширення файлів з’явилися.

 

3) Тепер, щоб змінити розширення файлу у, досить його перейменувати. Виділяємо файл, натискаємо клавішу F2 (або вибираємо з контекстного меню «Перейменувати») і вносимо необхідні зміни.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru