Розробники програми Skype не дуже загорталися з встановленням розміру шрифту у вікні діалогів. Зараз за замовчуванням у налаштуваннях встановлено 10 розмір шрифту (висота великої літери), а неї ж цей параметр мав значення 8. Як на мене, то такі значення занадто малі. Адже вважається, що найбільш читабельним розміром вважається 12.

Давайте ж розберемося, як змінити шрифт в програмі Skype.

Для цього у вікні програми необхідно виконати команду «Інструменти» ? «Налаштування».


Відкриється діалогове вікно «Налаштування». У лівому меню знаходимо «Чати і SMS» і клацаємо по цій рубриці. Відкриється ще три складових установки, тиснемо на «Візуальне оформлення».


Тепер ми підійшли до найголовнішого. У цьому розділі, який перед вами відкриється, необхідно натиснути на кнопку «Змінити шрифт».


Це відкриє ще одне діалогове вікно іменоване «Шрифт», в якому якраз і ви можете змінити тип шрифту, його накреслення і розмір.


Після внесення змін натисніть кнопку «ОК», а у вікні «Налаштування» відповідно натисніть кнопку «Зберегти», щоб застосувати зміни.

На цьому все, шрифт для тексту в чаті, в програмі Skype, тепер змінено. Врахуйте, що зміни відбулися тільки у вас в програмі. Співрозмовник їх не побачить.