Тема, яку ми сьогодні будемо розглядати, не є дуже популярною і не особливо багато людей їй цікавляться. Але, як на мене, вона досить цікава, проста і пізнавальна. Вам ніколи не хотілося змінити мелодію дзвінка в скайпі. Адже на своєму мобільному телефоні ви це робите частенько, напевно.

Ось зараз ми з вами навчимося це робити. Хочу відразу сказати, що такий фокус можна провернути лише у повній версії скайпу для комп’ютера. У мобільному додатку для Андроїд такого немає.

Перш ніж приступати до будь-яких налаштувань програми заздалегідь заготовте мелодію для вашого дзвінка. Звуковий файл повинен бути в форматі wav і не перевищувати 1.5 мб. Якщо не хочете робити такі файли через аудиоредакторы або не знаєте, як це робиться, то не впадайте у відчай. Файли у форматі wav можна скачати з Інтернету. В будь-якому пошуковику забийте запит типу «wav мелодії» або «пісні у форматі wav» і вам видасться купа результатів.

Ну а тепер, коли мелодія вже є у нас на жорсткому диску, переходимо до налаштувань

Запускаємо програму і тиснемо «Інструменти – Налаштування»:

У відкритих налаштуваннях в лівому меню переходимо в розділ «Звуки»:

На наступному етапі натискаємо на кнопочку «Завантажити звукові файли на диску знаходимо той файл у форматі wav, який ми тільки що підготували.

Після завантаження назва файлу повинна з’явитися в розділі «Мої звуки». Значить, все в порядку.

Залишилося тепер віднести даний звуковий файл до події в скайпі, яке ми хочемо. Це ми зараз і зробимо.

В розділі «додати звуки для подій» вибираємо «мелодія» і навпаки в розділі «Виберіть звуковий файл» вибираємо зі списку наш новий файл.

Щоб зміни вступили в силу, не забуваємо натиснути на кнопку «Зберегти»

Точно таким же чином ми можемо змінити звук для будь-якої події, наприклад, для набору номера.

Ну, в принципі, і все, я показав вам чергову фішку програми скайп. Я сподіваюся, що вона вам сподобалася.

А, може, і це буде Вам цікаво: