Для зміни розміру фотографії в режимі онлайн, вам можна буде скористатися наданими спеціальними сервісами, які могли б змінити дозвіл вашої фотографії: збільшити або зменшити, без втрати якості, або з малою її частиною. Нижче будуть надані всі найпопулярніші і кращі сайти, які допоможуть при виконанні цього завдання.

1. Сервіс Resize Pic Online

Дуже стриманий мінімалістичний дизайн відмінно підійде для такого інструменту. Він має однотипний інтерфейс для будь-яких платформ. А, якщо користувачу потрібно часто користуватися сервісом, можна звернутися до офіційного додатком.

Для зменшення розміру картинки, зайдіть на основну сторінку і завантажити у відповідному полі картинку з миші в браузер. Зображення буде завантажене.

За допомогою Ресайз Пік Онлайн у Вас буде можливість зменшити розмір однієї або декількох картинок разом. Тепер слід змінити ширину завантаженої картинки, виставити необхідну якість картинки і її формат. Підтвердіть дії кнопкою «Змінити розмір».

Чекайте закінчення генерації картинки і прямого посилання на її завантаження на свій ПК.

2. Сервіс Fotor

Не менш популярний сервіс для роботи з зображеннями. У числі функцій цього сервісу, є ще й ті, які допоможуть в монтажі фото, а також редагування його параметрів, включаючи зміну розміру.
Для зміни розміру картинки, відкрийте її в панелі редагування фото. Ліворуч буде пункт «Змінити розмір».

Новий розмір слід вводити в пікселях, або, відзначивши галочкою «Відсотки», для того, щоб побачити співвідношення самої фотографії у відсотках. Після установки нових параметрів (розмірів) фотографії, вона змінюватиметься автоматично.
Для скачування результату, натисніть на кнопку «Зберегти». Після чого Вам буде запропоновано вибір якості, розміру і інших деталей. Крім збереження на ПК, картинка може бути відправлена в DropBox, або відразу на друк.

3. Сервіс Inet Tools

Багатофункціональний сайт з масою додаткових інструментів і микросервисов для нормальної роботи з фотографіями, піснями і навіть відеороликами. Сервіс може генерувати іконки, накладати фільтри на фото та інше.
Сервіс може працювати з такими форматами, як: png, bmp, gif, jpg. Для початку – завантажте Ваше фото з ПК, за допомогою кнопки «Вибрати…». Чекайте її відправки.

Натисніть на зображення мишею, для того, щоб отримати можливість редагування зображення. За допомогою спеціальних повзунків створіть необхідні характеристики фото. Між вкладками можна дуже просто перемикатися і виконувати різні дії. У підсумку натисніть на кнопку «Змінити».

Inet Tools зручний тим, що змінюючи один параметр, під нього можна підігнати кілька фотографій. Додайте потрібні файли в спеціальну сервісну вікно, встановіть потрібні параметри, натисніть на кнопку «Змінити…». Після збереження – скачайте змінені файли.

4. Сервіс Pixlr

Напевно він вже зустрічався Вам, адже цей стандартний фотошоп онлайн. Крім того, що він підтримує безліч фільтрів і ефектів на зображення, він також з легкістю може перетворити фотографію в потрібний розмір. Працювати з нею нескладно. Завантажте фото на сайт, натисніть на потрібне зображення. У списки функцій виберете «Розмір зображення».

У наступному вікні натисніть на «Новий розмір». Обов’язково зберігайте пропорції, щоб зображення не втратив свою форму, тобто не спотворилося. Підтвердіть свої дії кнопкою «Так».
Для збереження фото, перейдіть в розділ «Файл» – «Зберегти». Виберете потрібну папку для збереження і підтвердіть дію кнопкою «Так».

5. Сервіс Qwerty Pay

Дуже проста утиліта онлайн, працює тільки з одним формат – JPG.

Сервіс є не просто швидким, а ультрашвидкі і може перетворити зображення без втрати якості. На основній сторінці виберете файл. Встановіть висоту і ширину файлу. Підтвердіть дію кнопці «Змінити». Через деякий час зберігайте результат.

6. Сервіс Reduction Image

Надає більше функцій, ніж попередній. Після того, як ви завантажите зображення, будуть показані вихідні розміри самої картинки, а під нею опції для зміни (редагування). Серед цих функцій буде зменшення або збільшення фото по висоті, зміна формату фото, і рівень якості завантаженого фото в процентному співвідношенні. Також фото можливо буде перевернути, автоматично підігнати під оптимальний розмір.

7. Сервіс Photo Face Fun

Чудовий сайт дозволяє змінювати розміри малюнків.
Після завантаженого зображення, знайдіть в меню «Фотошоп» пункт «picture Resize». Через кілька секунд сервіс автоматично зменшить фото до оптимальних розмірів. Після завантаження зображення, вікно редагування автоматично здасться поруч, введіть необхідні значення. Після закінчення редагування – завантажте фото собі.

8. Сервіс Pich Old

За допомогою Піч олд сервісу, Ви зможете зменшити фотографії через спеціальні режими. Користувачу доступна функція стиснення картинки у 4 та 2 рази. Робиться це за допомогою спеціальних кнопок.

9. Сервіс Pic Resize

Для початку роботи з сайтом, виберіть потрібну фотографію з ПК. Завантажте файл на сайт. Тепер натискаємо на «Продовжити» (Continue);

Відкриється спеціальна панель для зміни висоти і ширини, а також його розташування. Для обрізки картинки, слід виділити мишею область, а після натиснути на «Crop Selection».


Відмотайте сторінку нижче, щоб побачити ще більше параметрів зображення, які можуть бути змінені. Якщо ви закінчили форматування картинки, то натисніть на пункт «i’m Done, Resize….», і фотографія почне викачуватися.

10. Сервіс Toolson – зміна розміру гіф-зображень

Надає з себе Toolson – один з таких сервісів, які дозволяють працювати з «гифками» і зменшувати їх розмір. Після створення звичайної анімованої картинки, то ж гифки, користувачі зустрічаються з проблемою великої ваги файлу. Зазвичай гифка займає від 1 до 30 мб. Зменшивши розмір – якість практично не загубиться.
ToolSon працює виключно з GIF форматів. Виберете потрібну гіф-анімацію і завантажте її на сервіс. Обробка займе деякий час. В спливаючому вікні встановіть необхідні параметри. Після закінчення форматування гифки підтвердіть зміни і натисніть кнопку «Завантажити». Таким чином розмір гифки може бути зменшено до 40%, а якість залишиться колишнім.