Як знайти друзів в Инстаграме із Вконтакте

Привіт друзі, сьогоднішня наша стаття буде короткою. Причому настільки, що я вирішив назвати її порадою, а не статтею. Радою хорошим, особливо для новачків. Давайте уявимо собі, що ви тільки що зареєстрували собі аккаунт в Инстаграме і навіть додали туди кілька фотографій (Як додати фото в Instagram). Однак ні друзів ні передплатників у вас ще поки там немає, та і ви не підписані ні на кого.

Якщо ви активно користуєтеся соціальною мережею Вконтакте, то було б не погано познаходили всіх ваших друзів звідти. Причому тих, у кого є акаунт в Инстаграме. Таким чином, ви підпишіться на вже знайомих вам людей і ваш аккаунт оживе. Я вже якось писав про синхронізацію Инстаграма та Вконтакте, але тут мова піде трохи про інше.

Така можливість передбачена розробниками Инстаграма. Причому вам не доведеться нікого шукати вручну, достатньо лише зайти в настройки свого облікового запису. Давайте цим і займемося. Ясна річ, що на вашому пристрої має бути інстальовано Инстаграма і додаток Вконтакте.

Запускаємо додаток Инстаграма. Переходимо на головну сторінку облікового запису. Натискаємо на значок чоловічка в правому нижньому куті.

На сторінці, що відкриється, натискаємо на верхнє меню. У правому куті у вигляді трьох вертикальних точок.

Як знайти друзів в Инстаграме із Вконтакте

У нас відкриваються параметри. Знаходимо розділ «Для підписок». Там нам потрібна ссилочка «Знайдіть друзів з ” Вконтакте».

Як видно з скріншоту, у мене знайшлося 23 одного Вконтакте, у яких є аккаунт в Инстаграме, і встановлено програму. Давайте натиснемо на цю ссилочку.

Як знайти друзів в Инстаграме із Вконтакте

Ось вони всі-мої друзі. Можна підписатися на кожного окремо або всіх відразу.

Як знайти друзів в Инстаграме із Вконтакте

Ось так, одним миттю ми з вами знайшли дуже багато своїх знайомих, у яких є аккаунт в Инстаграме.

А, може, і це буде Вам цікаво: