Привіт, друзі! Сьогодні ми з вами будемо займатися пошуком людей з фотографій в соціальній мережі Вконтакте. От уявіть собі, що у нас є лише фотографія, а нам по цій фотці необхідно знайти його сторінку. Можливо це буде лише в тому випадку, якщо він цю фотку завантажив у соціальну мережу і не приховав її (Як приховати фото вконтакте). Таке можна зробити, я перевіряв на практиці, є кілька перевірених способів і зараз ми з вами розглянемо їх.

Також рекомендую до прочитання:

Як знайти людину по прізвищу та імені в вк

Як знайти людину по id в вк

Як знайти людину не реєструючись в вк

Зміст:

  • 1 Пошук по фотографіях Вконтакте
  • 2 Пошук по картинкам від Яндекса
  • 3 Пошук по картинках в Google

Пошук по фотографіях Вконтакте

Щоб скористатися цією функцією соціальної мережі і знайти людину нам спочатку необхідно завантажити фотографію, на якій ми будемо шукати до себе в акаунт (Як додати фото в вк). Тепер ми йдемо в альбом, в який додали дане фото і натискаємо на саму фотографію, щоб вона у нас повністю подгрузилась.

Після того, як фотка довантажити, дивимося на адресний рядок браузера і копіюємо адресу фотографії. Адреса фото потрібно копіювати не весь, а лише тільки ті цифри, що йдуть після слова photo (разом з ним) і до знака %. Дивіться на скріншот і все стане ясно:

Тепер заходимо на свою сторінку головну і натискаємо на пункт меню «Новини»

Далі у віконці у правому меню шукаємо підпункт «Фотографії» і натискаємо на нього:

Майже в самому верху відкритої сторінки над новинами у нас є віконце пошуку з фотографіями. Вставляємо в нього слово copy: після нього відразу адресу тієї фотографії, яку ви завантажили і по якій необхідно знайти людину.

См. скріншот:

Натискаємо на клавішу Enter. І у нас підвантажуються все точно такі ж фотографії, завантажені в соціальну мережу різними користувачами. Природно, якщо фотографія унікальна, то у вашому випадку такий користувач буде один. Вам достатньо буде лише натиснути на фото і перейти за посиланням на власника цієї фотографії:

Ось і все, ми з вами впоралися із завданням.

Пошук по картинкам від Яндекса

Зараз я вам для загального розвитку покажу ще один спосіб знайти людину Вконтакте по фотографії, якщо він завантажив її на аватарку. Мова піде про пошук по картинках від пошукової системи Яндекс.

Переходимо за адресою https://yandex.ua/images/ і натискаємо на кнопочку зі значком фотоапарата під назвою «Пошук по картинці:

В наступному вікні тиснемо по посиланню «вибрати файл», щоб завантажити фотографію в систему для пошуку:

Система вмить знаходить нам аккаунт Вконтакте, на якому стоїть ця аватарка. Нам залишиться лише перейти за посиланням, щоб потрапити на сторінку цієї людини:

Пошук по картинках в Google

Точно такий же сервіс, як і в Яндекса, є у пошукової системи Google. Давайте точно також спробуємо знайти з фотографії, яка стоїть у мене на аватарці, мою сторінку Вконтакте.

Заходимо на головну сторінку Гугла і в правому верхньому куті натискаємо на посилання «Картинки»:

У нас відкривається сервіс пошуку по картинках, підводимо курсор у правий кут пошукового рядка і натискаємо на значок фотоапарата. Ця кнопочка називається «Пошук по картинці».

У вікні, що відкрилося, переходимо у вкладку «Завантажити файл» і натискаємо на кнопку «Виберіть файл»:

Завантажуємо фотографію, на якій хочемо шукати аккаунт Вконтакте і спостерігаємо результати.

Як бачимо, моя сторінка Вконтакті знову знайшлася, а це значить, що ми знову досягли мети. А на цьому я закінчую цю статтю, в якій ми навчилися шукати сторінки в вк з фотографіями.

А, може, і це буде Вам цікаво: