Сьогодні ми з вами, дорогі друзі, продовжимо вивчати способи пошуку людей, які зареєстровані в соціальній мережі Вконтакте. Сьогодні мова піде про пошук по ідентифікаційному номеру (id). Простий, здавалося б, питання, проте люди цікавляться, значить потрібно пояснювати, що до чого.

Також рекомендую до прочитання:

Як знайти людину по прізвищу та імені в вк

Як знайти людину по фотографії в вк

Як знайти людину не реєструючись в вк

І так, давайте собі уявимо ситуацію, що вам потрібно щось написати або відправити людині Вконтакте, а він дав вам свій id в системі. І це правильно, однофамільців у соціальній мережі може бути зареєстровано сотні, а ідентифікатор дається кожному індивідуальний. До речі, якщо ви не знаєте, як дізнатися id Вконтакті, то раджу почитати.

Так, тепер перейдемо безпосередньо до практики. Вам дали ідентифікатор, що з ним робити? Як він виглядає?

Ідентифікатор – це 9 цифр, які присвоюються кожному запису і складають адресу сторінки. Для того, щоб потрапити на сторінку людини, достатньо лише написати ідентифікатор в адресному рядку браузера після https://vk.com/… Подивіться уважніше на скріншот. У нашому випадку ідентифікатор – це id349291417. Вписуємо його в рядок браузера, затираючи свій, і натискаємо на клавішу Enter.

Також у ролі ідентифікатора може виступати який-небудь нік або ім’я і прізвище, як у моєму випадку:

Насправді – це не код, а просто смененный адреса сторінки (як змінити адресу сторінки вк) Ідентифікатор в цьому випадку залишається той же.

Давайте я на прикладі своєї сторінки покажу, що я маю на увазі.

Натискаємо на верхнє меню і з випав списку вибираємо пункт «Налаштування»:

У вкладці «Загальне» знаходимо розділ «Адреса сторінки» і навпроти нього натискаємо на посилання «Змінити».

У нас відкривається ще пару полів, одне з яких називається «Номер сторінки», а цифри навпроти нього – це і є ідентифікатор.

У моєму випадку, якщо я введу в адресний рядок браузера два різні адреси:
https://vk.com/oleg_kaminskiy
https://vk.com/10022656

то я потраплю на одну і ту ж сторінку, тобто, на свою.

Ну, що ж, я сподіваюся, що я вас не сильно заплутав і ви прекрасно у всьому розібралися і змогли знайти людину у вк за його ІД.

А, може, і це буде Вам цікаво: