Сьогодні у нас буде заключна така собі узагальнююча стаття з пошуку людей Вконтакте. Тому давайте уявимо собі ситуацію, що ви знаєте ім’я та прізвище людини і хочете знайти його Вконтакте. Або, може бути, ви знаєте тільки прізвище і скільки йому років, а також, де він працює або навчався. Всі ці нюанси ми зараз з вами будемо розбирати.

Також рекомендую до прочитання:

Як знайти людину по id в вк

Як знайти людину по фотографії в вк

Як знайти людину не реєструючись в вк

Ви можете логінитися, можете не логінитися в своєму акаунті Вконтакте. Ви можете взагалі бути там не зареєстровані, не важливо. Переходимо до практики.

Зміст:

  • 1 Вбудований пошук соціальної мережі Вконтакте
  • 2 Пошук по людям від Яндекса

Вбудований пошук соціальної мережі Вконтакте

Розробники соціальної мережі передбачили вбудований пошук за зареєстрованим користувачам. Система пошуку досить потужна. Користуючись її настройками і знаючи певні дані можна знайти практично будь-якої людини, який там зареєстрований.

Для того щоб скористатися пошуком переходимо за адресою: https://vk.com/people:

Зверху у рядку пошуку вводимо ім’я та прізвище, натискаємо enter і система знаходить людей з точно таким же ім’ям і прізвищем.

В моєму випадку знайшлося 142 людини:

Зверніть увагу на правий бік віконця. Тут ми можемо вводити країну і місто проживання людини, а також, де він навчався і працював. Вам потрібно ввести хоч яку-небудь додаткову інформацію, щоб звузити коло пошуку.

Я коли кого-небудь шукаю, ставлю приблизний діапазон віку людини, а також країну його проживання, якщо не знаю міста.

Варто також зазначити, що чоловік міг зареєструватися як-небудь исковеркав своє прізвище або ім’я. Це може ускладнити пошук.

Щоб знайти себе вконтакте я ввів місто, де я живу, а також вік – від 30-ти років. І все, що з усього цього величезного списку я залишився один.

Пошук по людям від Яндекса

Ще один спосіб пошуку людей, які одного разу зареєструвалися в соціальній мережі Вконтакте, люб’язно надає нам пошукова система Яндекс. Там точно так само можна ввести ім’я та прізвище людини, ввести його вік і місце проживання.

Все це ми можемо зробити за посиланням: https://yandex.ua/people

Як видно з картинки, я ввів лише місто, а також соціальну мережу, в якій я зареєстрований. Відразу ж пошукова система Яндекс знайшла посилання на мій аккаунт у соціальній мережі Вконтакте.

А на це все, ми з вами навчилися шукати користувачів вк, знаючи лише деякі дані про них.

А, може, і це буде Вам цікаво: