Як знайти музику з відео YouTube — ТОП-5 способів

Кожен користувач в Інтернеті не знає, що таке YouTube. Під час перегляду відеоролика багато згадають такий момент, коли їм сподобалася композиція, яка супроводжує відеокліп, але з причини того, що вона на іншій мові або слів не має зовсім ви не можете визначити її виконавця і не розумієте, як знайти музику з відео YouTube. Далі ми розглянемо кілька методів визначення мелодії, яка грає у відео.

Як знайти музику з відео YouTube — ТОП 5 способівШукаємо музику, що супроводжує відео YouTube

Зміст статті

  • Спосіб 1. Опис аудіо під відеороликом
  • Спосіб 2. Музичні служби ідентифікації
  • Спосіб 3. Знайти музику з відео на YouTube з певним текстом
  • Спосіб 4. Назва композиції знаходимо в коментарях
  • Спосіб 5. Знайти пісню в ролику на YouTube за допомогою Twitter

Спосіб 1. Опис аудіо під відеороликом

Деяка частина відеороликів на YouTube містять фонову мелодію з бібліотеки відеохостингу, у цьому випадку знайти необхідну композицію досить просто. Коли ви перебуваєте на одній сторінці з відео клацніть на кнопку статистики, яка знаходиться нижче відео-плеєра. І ви зможете ознайомитись з інформацією щодо необхідної пісні, а саме дізнатися виконавця, альбом і т. д. Такий випадок можливий при перегляді ролика, який використовує музику з Swap бібліотеки.

Як знайти музику з відео YouTube — ТОП 5 способівІнформація про аудіо під відеороликом

Спосіб 2. Музичні служби ідентифікації

Існує кілька таких сервісів, які пропонують визначити назву композиції, а також виконавця. Moomash – є одним з таких сервісів, який працює за наступним принципом: необхідно вставити посилання на відеокліп і визначити момент початку та завершення композиції, який потрібно буде проаналізувати. Сервіс дозволяє аналогічно розпізнавати музику і з інших сервісів, таких як Vimeo і Dailymotion, хоча вони в наших країнах не так популярні.

Щоб Moomash розпізнав вашу мелодію в YouTube, вставити посилання на відео на головній сторінці сервісу. Під полем для вставки посилання є віконця для визначення часу початку та кінця відрізку. Такий відрізок може займати від хвилини до 15, за словами розробників сервісу.

Як знайти музику з відео YouTube — ТОП 5 способівРядок введення посилання з YouTube

При тестуванні одного кліпу, пісню сервіс розпізнав через 1 хвилин. З саундтрека до фільму справа зайшла трохи далі, довелося чекати результату близько 5 хвилин.

Ще один подібний і зручний сервіс – це Shazam. Він здатний за допомогою особливих алгоритмів визначати, що виконавець і яку пісню співає в даний момент, використовуючи 5-10 секундний уривок мелодії. Додаток раніше було доступно лише на мобільній платформі і на платній основі. Працювало цей так: ви телефонуєте на певний номер, включаєте уривок, а в СМС вам приходять виконавець і назва пісні. Згодом версії з’явилися для багатьох платформ. Зараз є версії для Mac OS і Windows.

Як знайти музику з відео YouTube — ТОП 5 способівСервіс для визначення пісні з відео YouTube

Рекомендую: Як скачати музику з Яндекс Музики: 4 кращих способу.

Спосіб 3. Знайти музику з відео на YouTube з певним текстом

Не зайвим буде сказати, що в інтернеті повно сайтів, де публікують тексти пісень. Під час перегляду фільму ви можете розпізнати частина тексту, будь то навіть англійську, і спробувати знайти необхідне аудіо. Немає необхідності знати англійську або іспанську мову, щоб визначити пісню, просто введіть звуки, які ви змогли розрізнити російською мовою. Часто пошуковики нормально сприймають транскрипцію і по можливості пропонують вам підходящий матеріал. Приклад такої транскрипції: оригінал англійською – «i’m only human», а ви можете написати російською – «айм онлі хюман» і пошукові системи точно визначать, що ви шукайте і покажуть потрібний результат.

Спосіб 4. Назва композиції знаходимо в коментарях

Дуже часто в таких ситуаціях, особливо якщо відео має велику кількість переглядів, користувачі вже до вас шукали цю композицію і її вже визначили, потрібно лише знайти такий коментар. У коментарях до відеороликів на YouTube є відмінна функція – коли ви вказуєте часовий відрізок в цифрах, вони стають посиланнями на цей проміжок. Таким чином зручно переконається, що це посилання веде іменний до нашої композиції, тим більше, що у відео їх зазвичай кілька.

Але як бути, якщо таких коментарів під відео близько десяти тисяч, а то й сотні тисяч?! Про це також подбали розробники відеохостингу. Щоб знайти потрібний коментар, необхідно в браузері натиснути клавішу F3». У лівому нижньому куті з’явиться віконце, в якому буде написано «Знайти на сторінці». Так, на поточній сторінці ви можете відшукати будь коментар по введеному запиту. Введіть у вікні пошуку часовий відрізок, і ви отримаєте усі відповідні коментарі вашим запитом.

Як знайти музику з відео YouTube — ТОП 5 способівКоментарі до відео на YouTube

Спосіб 5. Знайти пісню в ролику на YouTube за допомогою Twitter

Вкажіть ID відео в пошуку Twitter і ви зможете побачити список твітів, в яких згадується відое. Можливо, хто-небудь говорив про це відео в Ютубі за допомогою твітів і зазначав у них композицію, яку ви шукаєте. Цей варіант особливо прийнятний, коли вам потрібна іноземна композиція. Ідентифікатори краще використовуватися для пошуку, тому що в твітах можуть бути використані різні URL, але ID завжди той самий.

Перш, ніж звертатися до програм з визначенням композиції YouTube, варто пошукати невизначену пісню у коментарях до відео, це один з найбільш простих і ефективних способів з усіх вищеописаних.