Як знайти неіснуючу сторінку в Однокласниках

Привіт, друзі! На відміну від інших соціальних мереж, на Однокласниках, при виконанні різних дій, Ви можете отримувати відповідні досягнення. Складного у виконанні завдань нічого немає – потрібно завантажити фото, додавати відео, поставити оцінки, прокоментувати запису та інше.

Але деяких користувачів збиває з пантелику досягнення з назвою «Рідкісна знахідка» – потрібно перейти на неіснуючу сторінку в Однокласниках. Тому давайте розберемося, як це зробити.

Зміст:

  • 1 Досягнення – Рідкісна знахідка в Однокласниках
  • 2 Посилання на неіснуючу сторінку в Однокласниках

Досягнення – Рідкісна знахідка в Однокласниках

Для початку поговоримо про те, що таке «Досягнення». Знайти цей пункт меню Ви зможете, перебуваючи на своїй сторінці клікнувши по кнопочці «Ще».

Як знайти неіснуючу сторінку в Однокласниках

На вкладці «Мої досягнення» будуть показані різні значки. Якщо значок сірого кольору, це означає, що Ви ще не виконали необхідну умову. При наведенні курсора мишки на будь-який значок, у спливаючому вікні буде показано завдання для виконання.

Після того, як Ви виконуєте завдання, значок стає кольоровим і Вам нараховується певна кількість бонусів.

Значок «Рідкісна знахідка» знаходиться в розділі «Місії», і щоб його отримати, потрібно перейти на сторінку в Однокласниках, якої не існує. За виконання цього завдання Вам буде нараховано 500 очок.

Як знайти неіснуючу сторінку в Однокласниках

Навіщо виконувати подібні завдання і отримувати значки? – запитаєте Ви. Все досить просто. Кількість накопичених балів можна подивитися вгорі праворуч. Там же знаходиться кнопочка «Аукціони». Натиснувши на неї, Ви перейдете на сторінку з аукціонами, де зможете обміняти отримані окуляри на платні функції в Однокласниках: подарунки, невидимка, оцінка 5+.

Докладно прочитати про те, що таке аукціон, як правильно робити ставки, і як ще можна заробити очки, можна в статті Аукціон і гра Модератор в Однокласниках.

Як знайти неіснуючу сторінку в Однокласниках

Посилання на неіснуючу сторінку в Однокласниках

Тепер давайте розберемося, як можна знайти неіснуючу сторінку в Однокласниках, щоб отримати значок і окуляри.

Для цього потрібно перейти за адресою, якого в Однокласниках просто немає: в адресному рядку після ok.ru наберіть різні цифри, щоб вийшло щось на зразок – https://ok.ru/12345678912345.

Давайте розглянемо конкретніше. Відкрийте свій профіль в Однокласниках і зверніть увагу на адресний рядок браузера.

Як знайти неіснуючу сторінку в Однокласниках

Поставте курсор в полі адреси, видаліть feed і наберіть цифри. Я ж просто дописала букву s. Потім натисніть Enter.

Як знайти неіснуючу сторінку в Однокласниках

В результаті, Ви перейдете за тією адресою, який ввели, і якщо такої сторінки не існує, Ви побачите сторінку з текстом, яка показана на скріншоті нижче.

Як знайти неіснуючу сторінку в Однокласниках

Ось так, всього за пару кліків, ми перейшли на неіснуючу сторінку в Однокласниках. Сподіваюся, що все вийшло, і Ви отримали свій значок і додаткові окуляри!

А, може, і це буде Вам цікаво: