Привіт, друзі! На відміну від інших соціальних мереж, на Однокласниках, при виконанні різних дій, Ви можете отримувати відповідні досягнення. Складного у виконанні завдань нічого немає – потрібно завантажити фото, додавати відео, поставити оцінки, прокоментувати запису та інше.

Але деяких користувачів збиває з пантелику досягнення з назвою «Рідкісна знахідка» – потрібно перейти на неіснуючу сторінку в Однокласниках. Тому давайте розберемося, як це зробити.

Зміст:

  • 1 Досягнення – Рідкісна знахідка в Однокласниках
  • 2 Посилання на неіснуючу сторінку в Однокласниках

Досягнення – Рідкісна знахідка в Однокласниках

Для початку поговоримо про те, що таке «Досягнення». Знайти цей пункт меню Ви зможете, перебуваючи на своїй сторінці клікнувши по кнопочці «Ще».

На вкладці «Мої досягнення» будуть показані різні значки. Якщо значок сірого кольору, це означає, що Ви ще не виконали необхідну умову. При наведенні курсора мишки на будь-який значок, у спливаючому вікні буде показано завдання для виконання.

Після того, як Ви виконуєте завдання, значок стає кольоровим і Вам нараховується певна кількість бонусів.

Значок «Рідкісна знахідка» знаходиться в розділі «Місії», і щоб його отримати, потрібно перейти на сторінку в Однокласниках, якої не існує. За виконання цього завдання Вам буде нараховано 500 очок.

Навіщо виконувати подібні завдання і отримувати значки? – запитаєте Ви. Все досить просто. Кількість накопичених балів можна подивитися вгорі праворуч. Там же знаходиться кнопочка «Аукціони». Натиснувши на неї, Ви перейдете на сторінку з аукціонами, де зможете обміняти отримані окуляри на платні функції в Однокласниках: подарунки, невидимка, оцінка 5+.

Докладно прочитати про те, що таке аукціон, як правильно робити ставки, і як ще можна заробити очки, можна в статті Аукціон і гра Модератор в Однокласниках.

Посилання на неіснуючу сторінку в Однокласниках

Тепер давайте розберемося, як можна знайти неіснуючу сторінку в Однокласниках, щоб отримати значок і окуляри.

Для цього потрібно перейти за адресою, якого в Однокласниках просто немає: в адресному рядку після ok.ru наберіть різні цифри, щоб вийшло щось на зразок – https://ok.ru/12345678912345.

Давайте розглянемо конкретніше. Відкрийте свій профіль в Однокласниках і зверніть увагу на адресний рядок браузера.

Поставте курсор в полі адреси, видаліть feed і наберіть цифри. Я ж просто дописала букву s. Потім натисніть Enter.

В результаті, Ви перейдете за тією адресою, який ввели, і якщо такої сторінки не існує, Ви побачите сторінку з текстом, яка показана на скріншоті нижче.

Ось так, всього за пару кліків, ми перейшли на неіснуючу сторінку в Однокласниках. Сподіваюся, що все вийшло, і Ви отримали свій значок і додаткові окуляри!

А, може, і це буде Вам цікаво: