Більшість розкручених і великих спільнот соціальної мережі Вконтакте мають у своєму арсеналі десятки тисяч записів і якщо ви задалися питанням, як знайти серед такої кількості щось конкретне і дуже потрібне — ви зайшли за адресою. У групах також можна шукати лайки на записах будь-якого користувача, який вас цікавить. Зараз ми разом розглянемо як знайти певний пост в групі Вконтакте.

Заходимо в співтовариство, в якому ви збираєтеся здійснювати пошук. Натискаємо на число записів на стіні.

Вас перекине на нову сторінку, де розташовані всі записи обраної групи. У правому верхньому куті натискаємо на «Перейти до пошуку».

У вікні, що з’явилося поле для пошуку. Тут ви можете ввести ключову фразу або слово, які пов’язані з постом в групі, який ви шукаєте. Також є можливість вибрати дату, щоб звузити коло знайдених результатів.

Як бачите, нічого складного в пошуку записів немає. Тепер розглянемо аналогічну процедуру для нового дизайну Вконтакте.

Як знайти посаду в групі в новому дизайні Вконтакте?

В новому інтерфейсі не показується кількість записів у спільнот, з цього вам слід натиснути на заголовок «Записи спільноти».

На відміну від старого оформлення, пошук за ключовою фразою ви можете почати вже на сторінці, поле для вводу розробники організували відразу над списком записів.

Для використання параметра дата, виберіть графу «Пошук по записах» і вам відкриється окрема сторінка, на якій можна вибрати будь-яке потрібне вам кількість.

Таким чином, в цілому інструкція така ж, відбулися лише невеликі зовнішні зміни. Сподіваюся вам допоможе дана інформація, вдалого вам пошуку, спасибі за увагу!