Як знайти посаду в групі Вконтакті?

Більшість розкручених і великих спільнот соціальної мережі Вконтакте мають у своєму арсеналі десятки тисяч записів і якщо ви задалися питанням, як знайти серед такої кількості щось конкретне і дуже потрібне — ви зайшли за адресою. У групах також можна шукати лайки на записах будь-якого користувача, який вас цікавить. Зараз ми разом розглянемо як знайти певний пост в групі Вконтакте.

Заходимо в співтовариство, в якому ви збираєтеся здійснювати пошук. Натискаємо на число записів на стіні.

Як знайти посаду в групі Вконтакті?

Вас перекине на нову сторінку, де розташовані всі записи обраної групи. У правому верхньому куті натискаємо на «Перейти до пошуку».

Як знайти посаду в групі Вконтакті?

У вікні, що з’явилося поле для пошуку. Тут ви можете ввести ключову фразу або слово, які пов’язані з постом в групі, який ви шукаєте. Також є можливість вибрати дату, щоб звузити коло знайдених результатів. Як знайти посаду в групі Вконтакті?

Як бачите, нічого складного в пошуку записів немає. Тепер розглянемо аналогічну процедуру для нового дизайну Вконтакте.

Як знайти посаду в групі в новому дизайні Вконтакте?

В новому інтерфейсі не показується кількість записів у спільнот, з цього вам слід натиснути на заголовок «Записи спільноти».

Як знайти посаду в групі Вконтакті?

На відміну від старого оформлення, пошук за ключовою фразою ви можете почати вже на сторінці, поле для вводу розробники організували відразу над списком записів.

Як знайти посаду в групі Вконтакті?

Для використання параметра дата, виберіть графу «Пошук по записах» і вам відкриється окрема сторінка, на якій можна вибрати будь-яке потрібне вам кількість.

Як знайти посаду в групі Вконтакті?

Таким чином, в цілому інструкція така ж, відбулися лише невеликі зовнішні зміни. Сподіваюся вам допоможе дана інформація, вдалого вам пошуку, спасибі за увагу!