Як знайти свого двійника з фото безкоштовно онлайн

Можливі ви давно помітили, що схожі на когось із кінофільму, але можливості з’ясувати на кого саме у вас до сих пір не було. Або може бути ви завжди хотіли, щоб у вас був двійник. З розвитком мережі Інтернет стали доступні безліч безкоштовних сервісів, які об’єднують людей за інтересами. Сьогодні є кілька різних сайтів, які допоможуть вам знайти свого двійника по фотографії онлайн.

Як знайти свого двійника з фото безкоштовно онлайн

Зміст статті:

 • Pictriev.com – онлайн-сервіс пошуку двійників по фото без реєстрації
 • Як відшукати двійників у групах соціальних мереж
 • Yandex і Google пошуковики допоможуть знайти схожих один на одного людей
 • FindFace – швидкий розшук людей з фотографій

Pictriev.com – онлайн-сервіс пошуку двійників по фото без реєстрації

Люди завжди хотіли бути схожими на знаменитостей. Особливо цього прагнуть дівчата, які часто знаходять щось спільне з Анджеліною Джолі, Памелою Андерсон, Мерлін Монро і завжди підкреслюють ці схожості. Технології сервісу pictriev.com допоможуть швидко знайти однакові риси обличчя не тільки серед знаменитостей, але і серед інших звичайних користувачів. Для цього ви повинні мати якісне фото в анфас, на якій бажано, щоб був проміжок між очей у 80 пікселів. Мінімальна приблизна ширина фото 200 пікселів. Вага зображення не повинен перевищувати 200 Кб. Користуватися сервісом досить просто.

Для цього:

 • Перейдіть на сайт – http://www.pictriev.com/.
 • Одразу на головній сторінці ви побачите способи завантаження вашого зображення на сайт. Якщо ваше фото знаходиться на диску комп’ютера, виберіть перший спосіб і через провідник відкрийте його, натиснувши кнопку «Upload File» під заголовком «Завантажити файл». Якщо фотографія знаходиться на сторінці в соціальних мережах, ви можете вказати посилання. Для цього скопіюйте її та під заголовком «Вказати посилання» вставити адресу.

  Як знайти свого двійника з фото безкоштовно онлайнЗавантаження фото на pictriev.com

 • Далі безкоштовний сервіс в автоматичному режимі завантажить ваше фото і проведе його аналіз.
 • Вище кнопок завантаження фото знаходиться 3 вікна – атрибути чоловічого особи, атрибути жіночого обличчя і вік. Після проведення аналізу ви побачите приблизний вік людини на фотографії, який був визначений сервісом. Програма визначить скільки чоловічих рис обличчя на фото, а скільки жіночих в процентному співвідношенні.

  Як знайти свого двійника з фото безкоштовно онлайнАтрибути завантаженого фото

 • Через деякий час ви побачите в цьому ж вікні нижче зображення людей, які максимально підходять на роль вашого двійника. Ви можете не тільки знайти людину, яка точнісінько схожий на вас, але ще й дізнатися скільки у вашій особі чоловічих або жіночих рис особи і на скільки років ви виглядаєте.
 • Як відшукати двійників у групах соціальних мереж

  На сьогоднішній день програмне забезпечення досягло піку розвитку. Спеціально навчені роботи можуть грати у футбол і навіть стояти на воротах і парирувати м’яч! Але до людського мозку їм ще далеко. Одним з головних і незбагненних для комп’ютера почуттів людини залишається інтуїція.

  Як знайти свого двійника з фото безкоштовно онлайнГрупа пошуку двійників у Вконтакте

  В найбільших онлайн базах фотографій – соціальних мережах є спеціальні групи, які займаються пошуком двійників. Тут імовірніше знайти дуже схожого на вас людину, адже пошук здійснюється не тільки програмними засобами, але й іншими людьми. Майже в кожній російськомовної соцмережі ви зможете знайти таку групу. Для успішного пошуку бажано мати в якості вашої аватарки справжнє і якісне фото, де ваше обличчя буде як можна ближче сфотографовано.

  Як знайти такі групи і почати пошук:

 • Відкрийте пошук у Вконтакте або в Однокласниках і введіть «Двійник».
 • Відкриється вікно з подібними групами, виберіть найбільш популярну і вступите в неї.
 • В групі ви зможете знайти інформацію про те, що необхідно зробити для пошуку двійника.
 • Yandex і Google пошуковики допоможуть знайти схожих один на одного людей

  Ще одним ефективним способом є розшук двійника в пошукових системах по фотографіях інших пошукачів. Адже на відміну від соціальних мереж пошуковики шукають по всіх ресурсах відразу, включаючи всі соцмережі інтернету. А це означає, що знайти схожого на себе людини дуже високий. У пошуку схожих картинок з фото вам допоможуть два популярних пошукача – Яндекс і Google. Для успішного розшуку вам знадобиться ваше якісне фото. Ви можете зробити його прямо зараз і завантажити в комп’ютер, поклавши папку, в якій вам легко буде його знайти.

  Сам пошук не займе багато часу, для цього:

 • Відкрийте пошукову систему Google.com.
 • Перейдіть на вкладку «Картинки».
 • У пошуковому рядку виберіть піктограму з зображенням фотоапарата.

  Як знайти свого двійника з фото безкоштовно онлайн

  Шукаємо в Google свого двійника з фото

 • Відкриється вікно, в якому вам пропонують завантажити фотографію онлайн двома способами – надавши пряме посилання в Інтернеті на зображення або завантажити його з жорсткого диска комп’ютера.
 • Далі відкриється вікно, де буде інформація по вашому зображенню, а також картинки і фото за запитом.
 • Відкрийте результати «Схожі зображення».
 • Над фотографіями будуть фільтри пошуку, за якими ви можете відсікати невідповідні варіанти. Виберіть фільтри для коригування результату. Якщо мало результатів, ви можете додати фотографії інших розмірів за допомогою фільтрів.
 • Аналогічні дії необхідно провести і в системі Яндекс, щоб відшукати свого двійника:

 • Перейдіть по посиланню https://yandex.ru/.
 • Над рядком пошуку знайдіть вкладку «Картинки» і натисніть на неї.
 • У наступному вікні виберіть піктограму з зображенням фотоапарата.

  Як знайти свого двійника з фото безкоштовно онлайнРозшук по фото в Яндексі

 • Тут ви також можете вибрати один з двох варіантів додавання своєї фотографії – за посиланням або з диску вашого комп’ютера.
 • Після того, як картинка буде завантажена, ви потрапите у вікно з інформацією по вашому фото (розмір, формат тощо). Нижче цієї інформації будуть подібні картинки за запитом. Під запитами ви знайдете сайти, де зустрічаються ці зразки картинок.
 • Читайте також: Пошук по картинці з телефону Яндекс і Гугл.

  FindFace – швидкий розшук людей з фотографій

  Напевно, у вас були такі випадки, коли вам доводилося шукати людину в соціальних мережах за деякими даними, які ви мали. Зазвичай цих даних зовсім мало, а знайти певного користувача як раз таки потрібно було для одержання більшої інформації з нього. І щоб відшукати когось, доводилося використовувати різні фільтри – країна, місто, школа, вік. З появою нового сервісу FindFace, ви зможете легко знайти своїх двійників по фотографії. Для цього потрібно лише завантажити файл з вашим зображенням і сервіс автоматично зробить пошук за рисами обличчя.

  Технологія побудована на застосуванні нейронних мереж, які самостійно удосконалюються і з кожним разом результати стають дедалі точнішими. Сервіс проводить пошук у своїй базі серед 300 млн фотографій менш ніж за одну секунду. Таке стає можливим завдяки спеціальній технології, в якій файл з фото перетворюється в спеціальне внутрішнє подання символів. Саме це і дає швидкий і точний результат. FindFace працює з усіма платформами Windows, iOS, Android.

  Ви можете знайти двійника будь-якої людини, для цього потрібно просто сфотографувати його і завантажити фото на сервіс. FindFace здійснює пошук по всім популярним соціальним мережам. Використовувати сервіс ви можете безкоштовно, але є деякі обмеження. Для безкоштовної підписки доступно 30 використань в місяць. Якщо ви вичерпали всі спроби, для продовження користування необхідно придбати платну підписку. Ціна за преміум – 149, кількість використання в місяць – 75 разів, а також відсутність реклами. Ціна VIP – 375 рублів, 300 разів використання, немає реклами і інші бонуси.

  Використовувати сервіс дуже просто:

 • Перейдіть за посиланням – https://findface.ru/.
 • Натисніть посередині стартової сторінки «Знайти однакових».

  Як знайти свого двійника з фото безкоштовно онлайнШукаємо людей-близнюків на FindFace

 • Якщо ви не авторизовані в якої-небудь соціальної мережі у браузері або мобільному пристрої, сервіс автоматично увійде в акаунт без вашого підтвердження.
 • Залишається «залити» фото в наступному вікні, натиснувши кнопку посеред екрану «Завантажити». Після цього вам будуть представлені результати у вікні нижче. Сервіс досить точно знаходить двійників по фотографії. Якщо ви бажаєте спробувати знайти свого брата близнюка або сестру близнючку, обов’язково скористайтеся FindFace.