Пошук мобільного зв’язку, просто телефону, на сьогоднішній день, досить актуальна тема для обговорення. Ще б, без цього пристрою сучасній людині просто не обійтися. Ну а якщо врахувати той факт, що втрачений девайс був придбаний за «великі гроші» зацікавленість у пошуку може перерости, прямо скажемо, в маніакальну пристрасть «повернути улюблений мобільник будь-яку ціну», що також буде тотожно у разі, коли вкрадений телефон є електронним зберігачем безцінної інформації. Загалом, давайте поговоримо про те, чи можна взагалі знайти телефон по imei через супутник безкоштовно і який метод пошуку найбільш ефективний враховуючи конкретну модифікацію мобільника?

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Ціну речі дізнаєшся, як втратиш
  • 2 Руйнування міфу про результативність методу пошуку телефону по IMEI через супутники
  • 3 Сумнівні інтернет ресурси і марність їх існування
  • 4 найдієвіший спосіб знайти телефон по IMEI через супутник
  • 5 Резюме

Ціну речі дізнаєшся, як втратиш

Передбачити все неможливо. Однак далекоглядний користувач заздалегідь оснащує свій мобільний девайс спеціальним брелоком або ж встановлює програмне забезпечення, за допомогою якого можна з легкістю визначити місце розташування загубленого телефону. Для практичного користувача наявність GPS модуля у купується моделі — це визначальний чинник вибору багатофункціонального девайса зв’язку.

Тим не менш, багато хто з володарів понад захищеного від крадіжки і втрати супертелефону iPhone, з незнання і з притаманною легковажним людям безпечністю, залишають не задіяної вкрай важливу функцію вбудованої системи безпеки — «Знайти iPhone». А адже наскільки б спростив цей пункт, будь він активізованим, пошук зниклого мобільного, у випадку несприятливого збігу обставин.

Руйнування міфу про результативність методу пошуку телефону по IMEI через супутники

На жаль, навіть у разі подання заяви в органи правопорядку ніхто ваш телефон через супутник шукати не буде. Ні, звичайно, сам по собі метод досить ефективний і немає приводу сумніватися в його практичній дієвості. Однак реалії сьогоднішнього життя такі: «напружувати» всіх діючих у вашому регіоні операторів стільникового мережі досить руйнівною, з точки зору фінансових витрат, заняття. І скажемо прямо, поширюється далеко не на всіх пересічних громадян. Подібний варіант пошуку привілей «впливових світу цього», а тому залишимо цю «пошукову imei затію» і звернемося до куди більш реальним способів знайти свій апарат допомогою інтернет технологій.

Сумнівні інтернет ресурси і марність їх існування

В сучасній глобальній Мережі все побудовано на головною складовою успішності підприємства — це залучення уваги. Тому нерозумно вірити в те, що який-небудь сайт, або «супер-пупер сервіс» надасть вам безкоштовну інформацію про місцезнаходження вашого телефону, який був вкрадений кілька хвилин, годин або ж кілька днів тому. Більш шокуюча правда, особливо довірливі «потерпілі» відсилають енні суми грошей псевдопомощникам, які клянуться стовідсотковою ефективністю надаваних ними послуг затримання зловмисника. Вибачте, але це маячня!

Скажіть, який оператор стільникового зв’язку буде наліво і направо надавати доступ до абонентської бази своїх клієнтів і вже тим паче, яка державна структура дозволить використовувати супутникове обладнання для відстеження конкретного imei ідентифікатора? Задумалися, наскільки безглузда ідея, довірятися якимось шарлатанам, солоденько обіцяє, знайти ваш стільниковий за міжнародним кодом, причому на абсолютно безкоштовній основі?

Втім, шанси на успішність пошукової операції «знайти телефон по Imei» все ж є. Неважливо він один на мільйон або один на мільярд, факт залишається фактом — така ймовірність існує. Світ, як кажуть, не без порядних людей…сьогодні чимало різних інтернет-сервісів, які мають досить значною базою крадених imei номерів, де існують, так би мовити, свої спільноти «потерпілих», які постійно обмінюються досвідом використання різних сумнівних схем благополучного сценарію повернення втраченого телефону назад до свого власника.

Проте ефективність таких методів, м’яко кажучи, питання спірне. Єдине чим може бути корисний конкретний сайт з базою крадених ідентифікаторів— це коли його використовує людина, яка хоче придбати телефон на вторинному ринку з метою перевірки «стільникового претендента на придбання», так би мовити, на предмет законності його перепродажу. В іншому один сміх, деякі сайти пропонують ховати свої девайси на віртуальному кладовищі мобільних телефонів. Загалом, ніякої конкретики, з приводу гарантованого ефекту «ми знаємо де ваш телефон».

Найдієвіший спосіб знайти телефон по IMEI через супутник

Якщо ви є власником iPhone девайса і на вашому пристрої активовано сервіс iCloud, тобто включена опція «Знайти iPhone», то вам неймовірно пощастило!

Зайдіть під своїм учеткой на офіційний айклауд ресурс та зробіть наступні дії:

  • Отже, вам сюди (клікніть по активним посиланням).
  • Введіть ваш Apple ID (як отримати доступ до сервісу iCloud, можна прочитати з цієї статті).
  • Далі, перейдіть по вкладці «Знайти iPhone, iPod…» і на карті, яка з’явиться на екрані, буде вказано місце розташування вашого девайса.

 

Однак не варто забувати про те, що пристрій має бути включено, а в деяких випадках зловмисник повинен вийти в мережу Інтернет.

Що стосується інших брендів мобільних телефонів, то і тут є ряд можливостей «запеленгувати свій девайс» або ж встановити спеціальний додаток, яке систематично або ж за «дистанційного вимогу» господаря «нишком» відправить свої геолокаційні дані на пристрій, з якого виконаний запит. Втім, існують і більш функціональні інтернет ресурси, програмні засоби яких здатні активувати вбудовані пристрої смартфона (фронтальну камеру, наприклад) і зраджувати вам візуальний сигнал в особі зловмисника (завантажити можна тут).

Ви без праці відшукайте такого роду програмні рішення на офіційних ресурсах свого виробника. Так само не варто забувати, що сучасні смартфони, це своєрідні міні комп’ютери, апаратна частина яких працює під керівництвом ОС. Тому вас ніхто і ніщо не може зупинити в тому випадку, якщо ви хочете захистити телефон від несанкціонованого злому, крадіжки або іншого роду життєвих непорозумінь — скачайте і встановіть на свій девайс «охоронне» зі спеціалізованого магазину або ж офіційного сайту техпідтримки.

Резюме

Що ж, будемо сподіватися, що представлена інформація все ж виявиться вам корисною, незважаючи на її «не підбадьорюючий» стиль написання. Однак, немає сенсу ображатися на правду і вже тим більше тішити себе ілюзіями, що світ такий рожевий, а його населення одні доброзичливці. Будьте пильні і ніколи не залишайте свій телефон без нагляду, а головне — обов’язково оснастити свій девайс програмним захистом від крадіжки і втрати.