Розглянемо кілька способів, за допомогою яких ви зможете знизити будь-якого користувача в своєму списку друзів. Найпростіший – не проявляти по відношенню до нього активність: не відвідувати сторінку, не писати повідомлення, не коментувати фотографії та записи. З часом його витіснять ті люди, з якими ви найчастіше спілкуєтеся. Головне не підтримувати жодних контактів, інакше план не спрацює. Також ви завжди можете приховати потрібного одного, щоб сторонні зовсім не бачили його серед ваших друзів.

Знижуємо одного через новини

Якщо вам колись чекати і потрібно швидко опустити друга в списку на кілька позицій вниз, то потрібно помітити будь-яку новину від нього як нецікаву. (Читайте також Управління стрічкою новин Вконтакте). Робиться це наступним чином. Переходимо в Новини, шукаємо серед записів будь-який пост користувача і наводимо курсор на три крапки і натискаємо на Це не цікаво

Після — не показувати новини.

Ця маніпуляція неодмінно опустить вашого друга в списку. Якщо не хочете відписуватися від його новин, дія можна скасувати, на результат не вплине. Для більш швидкого пошуку, якщо у вас захаращена стрічка новин, можна скористатися фільтром.

Далі прибрати всіх друзів, залишивши потрібного, щоб транслювалися тільки його новини. Потім робимо нецікавою будь-яку з записів.

Вибиваємо з топа одним натисканням

Є і ще один спосіб, щоправда спрацює він не відразу, а через пару-трійку годин. Заходимо на сторінку жертви і вибираємо в меню Дії поле Приховувати Новини.

Ви також можете повернути новини даного користувача собі в стрічку і чекати, коли Вконтакте справить потрібну маніпуляцію і знизить вашого друга, виб’є його з топ. Вибирайте будь-який спосіб і пишіть в коментарях відгуки. Сподіваюся інформація виявилася корисною.