Як знизити шум вентилятора в комп’ютері?

У даній статті ми розглянемо спосіб зниження шуму від вентилятора, встановленого в системному блоці. Відразу обмовлюся, що як такого дієвого способу, що дозволяє знизити блазень ні, так як якщо знизити обороти обертання лопатей, можна нарватися на перегрів і вихід з ладу комплектуючого. Однак те, що ви можете зробити, для того щоб ваш кулер працював як можна тихіше ми розглянемо.

  • Для того щоб знизити шум вентилятори (кулери) встановленого на процесорі, або в блоці живлення або на відеокарті, насамперед необхідно позбавити цей самий вентилятор від пилу. Робиться це дуже просто. Необхідно розкрити корпус системного блоку і акуратно пропилососити його вміст, приділивши особливу увагу вентиляторів. Коли вся пил буде прибрана, можна перейти до наступного кроку.

Як знизити шум вентилятора в компютері?

  • Далі ми змастимо підшипники вентиляторів, для того щоб вони працювали як можна тихіше. Для цього на лицьовому боці вентиляторів, є наклейки, отклеив які і капнувши кілька крапель олії в дірочку, ми промаж підшипники. Якщо наклейки на ваших вентиляторах немає, то необхідно зняти вентилятори і капнути кілька крапель олії з задньої сторони в дірочку.

Як знизити шум вентилятора в компютері?

Таким образів ваш вентилятор буде працювати максимально безшумно, наскільки це можливо.