Доброго часу доби. Після запуску всіх компонентів веб-сервер на своєму VPS.Він у мене, до речі, від компанії Іnfobox, я, звичайно ж, зайнявся перенесенням своїх сайтів на нього. І першою проблемою, з якою я зіткнувся, це виявилося що моя база даних MySQL важить не багато, не мало, а 120Мб, а за замовчуванням підтримується завантаження файлів розмірів, максимум в 2048 кілобайт.

Звичайно ж, мене це не втішило і я почав шукати шляхи вирішення цієї проблеми. Їх виявилося навіть два, один запропонований командою розробників MySQL і другий пов’язаний правкою конфига php.ini і збільшення максимального розміру файлу завантаженого через атрибут POST. Звичайно ж я напишу про обох. Хоча якщо ви використовуєте CMS для завантаження файлів на сайт, тоді краще використовувати другий спосіб.

1 спосіб. Вказівка каталогу для завантаження великих файлів баз даних в phpMyAdmin.

Підключаємося через термінал або Putty до нашого сервера і відкриваємо в текстовому редакторі файл конфига phpMyAdmin. Я для цього використовую текстовий редактор nano.

nano /etc/phpmyadmin/config.inc.php

У вікні шукаємо рядок з параметром $cfg[‘UploadDir’] у мене це була передостання рядок. Прописуємо в лапках шлях, який вам потрібно буде закачати файл бази даних. Я для цього використаю каталог nginx для сайтів.

/usr/share/nginx/www

Тиснемо Ctrl+X і зберігаємо файл.

Закачуємо файл з вказаною нами шляху і оновлюємо сторінку phpMyAdmin. Тепер з’явилися новий пункт, який дозволяє вибрати базу даних знаходиться у вказаній нами папці.

2 спосіб. Зміна конфига php.ini для можливості завантаження файлів більше 2мб.

Плюс цього способу полягає в тому, що завдяки йому ви відразу ж відкриєте можливість завантажувати на сайт файли великого розміру, наприклад відео.

1) Відкриваємо конфіг php.ini в текстовому редакторі.

nano /etc/php5/fpm/php.ini

2) Тут нам потрібно знайти і змінити два параметра:

upload_max_filesize — встановлює максимальний розмір завантажуваного файлу
post_max_size — відповідає за максимальний розмір повідомлення методом POST.

Я виставлю значення upload_max_filesize рівним 150мб, а post_max_size — 200мб.

Буває так, що цих параметрів немає в конфіги, тоді ви їх може прописати самі, але для надійності використовуйте пошук по документу (Ctrl+W). Зберігаємо і закриваємо документ.

Для надійності може перезапустити fpm командою

service php5-fpm restart

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru