Добрий день. Сподіваюся ви не сидите один перед комп’ютер в цей день, але у мене з’явився вільний час і я вирішив написати нову корисну інструкцію. І сьогодні розберемо такий не рідкісний випадок, коли якийсь шкідник зробив наші папки і файли прихованими (чи ще краще системними) і залишив замість них свої файли. Але ви вже звичайно ж вивели його, з допомогою флешки з Dr.Web Cureit і Kasperskiy LiveUSB.

Але ось проблема з нашими папками залишилася… Побачити то ми їх можемо, якщо включимо відображення прихованих і системних файлів, але постійно сидіти в такому режимі не приємно, бо на увазі купа системних файлів, навіть на робочому столі. Звичайно ж, потрібно змінювати атрибути файлів. Але от біда, в провіднику Windows не можна змінити атрибут «Системний». Тому нам допоможе командний рядок.

Покрокова інструкція

  • Відкриваємо ” командний рядок від імені адміністратора.
  • Переходимо в нашу проблемну папку, з досвіду найчастіше це флеш-карта або зовнішній жорсткий диск. Тому відкриваємо комп’ютер, дивимося букву диска і вводимо в командний рядок наступну команду вигляду: CD /D *шлях*. Де, замість *шлях* потрібно ввести шлях у потрібний каталог. В моєму випадку вигляд буде ось такий: cd /D h:.
  • І вводимо наступну команду: attrib -S -H /S /D. Вона знімає атрибути «Прихований» і «Системний» зі всіх файлів і папок в даному каталозі.
  • Ось така невелика, але дуже корисна стаття у нас вийшла.

    На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

    Спасибі за увагу!

    Матеріал сайту Skesov.ru