Сьогодні соціальна мережа «Вконтакте» розкручена настільки, що мільйони людей по всьому світу пробують створити сторінку в цій соціальній мережі. Велика кількість активних користувачів готові обмінюватися інформацією через цю соціальну мережу, обмінюватися повідомленнями. З-за того, що все виходило на новий рівень, соціальна мережа постійно збільшувала свої ресурси, зараз видно, що багатомільйонне населення планети «Земля» шукає будь-який спосіб, щоб використовувати цю соціальну мережу в своїх особистих інтересах.

Як створити персональний аккаунт в мережі «Вконтакте»?

Щоб створити у соціальній мережі власну сторінку, потрібно виконати кілька простих дій. Кожна маніпуляція виконується швидко, і впоратися з нею не важко. Для початку переходимо на офіційний сайт соціальної мережі, вибираємо пункт з назвою «Реєстрація», вводимо прізвище та ім’я, і натискаємо на кнопку «Зареєструватися».

Наступний етап нашої реєстрації передбачає введення номера мобільного телефону, а також вибір країни проживання. Необхідно пам’ятати про те, що вводиться номер в міжнародному форматі, тобто потрібно буде зазначати код країни.

Після того, як номер був введений, необхідно запросити на мобільний телефон код підтвердження. Ця процедура необхідна для того, щоб верифікувати номер телефону. Його можна буде згодом використовувати для відновлення пароля або розблокування облікового запису в соціальній мережі.

Наступне вікно включає в себе момент, коли необхідно придумати пароль доступу.

Потрібно пам’ятати про те, що реєстрація в соціальній мережі повністю безкоштовна, а це означає, що якщо вас хтось просить заплатити за реєстрацію гроші, то значить ця людина є шахраєм, і ви повинні якомога швидше прибрати його з власних контактів. При створенні пароля необхідно використовувати латинські літери, цифри та спеціальні символи. Саме це допоможе підвищити рівень безпеки вашої сторінки.

Після того, як процедура реєстрації буде завершена, автоматично відбудеться вхід в обліковий запис.

Відвідування власної сторінки.

Щоб надалі заходити в свій аккаунт, необхідно у відповідні поля вводити пароль і номер телефону.

Саме так буде виглядати нова сторінка в соціальній мережі.

Щоб ви отримали велику кількість рейтингу, необхідно зайти в налаштування, і почати заповнювати інформаційні поля потрібною інформацією. Це буде надалі сприяти знаходженню своїх друзів, родичів або навіть товаришів по службі.

Як вказати інформацію про себе в соціальній мережі?

Буває, що люди після реєстрації не знають, як їм внести зміни в свої контакти. Тепер ця проблема вирішується легко, достатньо перейти в розділ «Налаштування», і там у верхньому меню вибрати розділ з назвою «Контакти». Саме в цьому пункті необхідно буде вказувати потрібну вам інформацію, яка знадобиться в подальшому часі, у цій соціальній мережі.

Як додавати друзів?

Після того, як родичів ви додали, контакти заповнили свої, і ваша сторінка отримала гарний зовнішній вигляд, то постає питання, а як почати додавати друзів у цій мережі. Виявилося, що в цьому процесі теж немає нічого важкого. Пошук людей здійснюється завдяки спеціальному віконця, воно розташовується вгорі сторінки. Досить почати писати прізвище та ім’я людини, і натиснути на клавішу ENTER для початку пошуку.

Після того, як людина був знайдений, і ви хочете, щоб він став вашим другом в соціальній мережі, вам потрібно натиснути на спеціальну кнопку «Додати у друзі», вона розташована праворуч від фотографії користувача.

З-за того, що соціальна мережа є однією з великих, може з’явитися велика кількість користувачів під час пошуку, і щоб звузити кількість видаваних відповідей, вам необхідно вказати деякі параметри. Ця функція була названа Розширеним пошуком. Тут можна вказати вік людини, школу, де він навчався, і навіть місто його проживання.

Підписка на цікаві групи і сторінки.

Іноді виникає бажання у людини переглянути цікаві новини, поспілкуватися на різноманітні теми в обговореннях якийсь фотографії. І щоб хоч якось отримувати нові матеріалу на постійній основі, людина повинна підписатися на спільноти, вони в соціальній мережі мають назву «Мої групи». Виявилося, що останнім часом, груп на території Вконтакте з’явилася велика кількість, і людині легко можна буде зробити вибір, якщо він буде слідувати, виходячи з власних бажань. Природно, бувають ситуації, коли у людини не виходить бути щасливим, завдяки соціальній мережі, адже там з’являється безліч не потрібної інформації, яка засмучує людини, з цієї причини, необхідно проводити детальний відбір в соціальних мережах, щоб потім не опинитися в дурному положенні. До речі, потрібно відзначити, що в соціальній мережі є два види спільнот. Вони можуть бути як відкритими, так і закритими. Якщо співтовариство є закритим, то вам доведеться подавати заяву про входження в цю групу, заяву розглядає адміністратор, який і створював це співтовариство. В основному в закритих спільнотах викладається важлива інформація, яка не повинна потрапити на загальний огляд. Щоб підписатися на будь-яке співтовариство, потрібно спочатку знайти його через форму пошуку, потім перейти в його офіційну сторінку і натиснути на кнопку «Підписатися». Із закритою групою дії ідентичні, правда, доведеться чекати кілька годин, поки оформлену заяву не пройде детальну перевірку досвідченими адміністраторами.

Інші можливості соціальної мережі.

Крім основних дій, у вас також є можливість знаходити і формувати власні списки з різних музичних композицій, а також відеороликів, які завантажуються активними користувачами в мережі. Це ще не основний потік основних можливостей, які є в цьому розкрученому проекті.