Привіт, друзі! Думаю, з кожним траплялася така ситуація: Ви знайшли цікаве фото або відео в Інтернеті або на Однокласниках і хотіли б поділитися ним з друзями, а може, натрапили в соціальній мережі на сторінку своєї однокласниці і хочете відправити посилання на її профіль іншим людям, або хтось попросив посилання на Ваш профіль.

Загалом, яка б не була ситуація, питання одне: як можна зробити посилання в Однокласниках? Саме з ним ми зараз і розберемося.

Зміст:

  • 1 Як зробити посилання на свою сторінку в Однокласниках
  • 2 Як зробити посилання на людини в Однокласниках
  • 3 Як зробити посилання на групу в Однокласниках
  • 4 Як зробити посилання на сайт в Однокласниках
  • 5 Як робити посилання на фото або відео в Однокласниках

Як зробити посилання на свою сторінку в Однокласниках

І так, якщо Вам потрібно зробити посилання на свою сторінку в Однокласниках, зайдете на неї і в меню під головним фото виберіть пункт «Змінити налаштування».

Далі у списку ліворуч перейдіть на вкладку «Загальні».

У вікні посередині відкриються різні поля з даними Вашого профілю. Нас цікавить пункт «Посилання на профіль». Скопіюйте рядок, яка буде навпроти даного пункту. Для цього виділіть її і натисніть на клавіатурі Ctrl+C.

Виділити лише посилання у мене не вийшло, тому скопировался і інший текст.

Тепер відкрийте на комп’ютері, наприклад, блокнот, або документ Word, вставте в нього весь скопійований текст: для цього натисніть клавіші Ctrl+V. Нас цікавить тільки посилання на профіль, тому видаляємо все зайве.

В результаті, у Вас в документі залишиться тільки посилання на Вашу сторінку в Однокласниках. Її можна скопіювати і відправити, наприклад, у повідомленні потрібній людині, або додати коментар будь запису або фото.

Для прикладу я відправила посилання повідомленням. Оскільки ми зробили активне посилання на свій профіль в Однокласниках, то той чоловік, якого я відправила повідомлення, клікнувши по ній, відразу перейде на мою сторінку.

Є ще один спосіб, як зробити посилання в Однокласниках на свою сторінку, і він простіше описаного вище.

Для цього, знаходячись на своїй сторінці, зверніть увагу на адресний рядок браузера. Там буде щось на зразок https://ok.ru/feed. Тепер клацніть по своєму імені, щоб замість стрічки відкрився список Ваших дій в соціальній мережі.

Після цього в адресному рядку браузера текст зміниться – це і є посилання на Ваш профіль. Виділіть та скопіюйте. Далі можете або вставити в будь-який текстовий документ, як було описано вище, або надіслати поштою або в повідомленні.

Як зробити посилання на людини в Однокласниках

Якщо ж Ви хочете зробити посилання на профіль одного в Однокласниках, або будь-якого іншого людини, то спочатку перейдіть на його сторінку. Я вибрала людину зі списку друзів та клікнула по ньому.

Перебуваючи на головній сторінці одного, скопіюйте весь текст з адресного рядка браузера – це і є посилання на обраного людини.

Тепер можете відправити її комусь. Я ж, додам в стрічку. Для цього клікаю на своїй сторінці по полю «Про що Ви думаєте?» і вставити скопійований текст. Потім потрібно натиснути кнопочку «Поділитися».

Замітка з посиланням на профіль друга буде додано у стрічку. Клікнувши по зображенню аватарки або імені, будь-яка людина перейде на його сторінку.

Як зробити посилання на групу в Однокласниках

Якщо Ви є адміністратором групи і хочете в своїй групі зробити посилання на будь-яку іншу групу, то прочитати про це докладний опис, можна в статті: як додати посилання в Однокласниках.

Якщо Ви просто хочете відправити повідомлення одного з посиланням або зробити замітку в Однокласниках, в якій буде вказано посилання на групу, тоді на своїй сторінці в Однокласниках клікніть по пункту меню «Групи».

Далі знайдіть потрібну групу і клікніть по ній.

Після того, як відкриється головна сторінка, виділіть та скопіюйте те, що буде написано в адресному рядку браузера – це і буде посилання на обрану групу.

Можете відправити її повідомленням, вставити в статус на своїй сторінці, зробити нотатку. Я відправила посилання на групу одному повідомленням, і коли він клацне по ній, відразу перейде на головну сторінку групи.

Як зробити посилання на сайт в Однокласниках

Зробити посилання в Однокласниках можна і на сторонні Інтернет-ресурси. Для цього відкрийте потрібний сайт в браузері, виділіть та скопіюйте текст в адресному рядку.

Тепер заходите в свій профіль Однокласників і вставте скопійоване посилання – це може бути повідомлення, замітка, статус. У прикладі, я додала посилання на сайт в стрічку. Люди, які є у мене в друзях, побачать її, а клікнувши по назві сайту (цей текст виділений червоним і є посиланням), відразу перейдуть на потрібну сторінку в Інтернеті.

Як робити посилання на фото або відео в Однокласниках

Зробити посилання в Однокласниках можна і на фото або відео, яке Вам сподобалося в цій соціальній мережі. Відкрийте потрібну фотографію і меню, яке знаходиться під нею, клікніть по пункту «Отримати посилання». Потім скопіюйте весь текст, який з’явиться у вибраному полі.

Скопіювати посилання на відкрите фото також можна і з адресного рядка браузера. Для цього виділіть адресу та натисніть Ctrl+C.

Посилання на фото готова. У прикладі я відправила її одному повідомленням.

Якщо Вам потрібно отримати посилання на відео в Однокласниках, відкрийте його, щоб почати перегляд. Праворуч вгорі Ви побачите два значка. Клікніть по тому, який підписаний «Посилання». Після цього відкриється невелике віконце з посиланням, скопіюйте її, натиснувши на кнопочку «Копіювати посилання».

Ще один спосіб, як зробити посилання на відео – це відкрити його і скопіювати весь текст з адресного рядка браузера.

Тепер можете вставити зроблену посилання в повідомлення, статус, замітку.

Сподіваюся, з цим питанням ми розібралися, і Вам зрозуміло, як можна зробити посилання на свою сторінку або на профіль користувача Однокласників, на групу, інший сайт в Інтернеті, фото або відео.

А, може, і це буде Вам цікаво: