Доброго часу доби. І у мене чудова новина, Microsoft знову подумала про користувачів при розробці Windows 8.1 та оновлення Update 1 додали чудову можливість — резервне копіювання всіх встановлених драйверів! Блін, microsoft звичайно в своєму репертуарі і як це зробити треба ще дізнатися, але вони все-таки зробили! Я цю функцію чекав останні шість років це точно. Так що я всіх нас офіційно вітаю, тепер йдучи до подруги (Якщо ви розумієте про що я), щоб перевстановити систему. Ви можете не перейматись скачуванням 9гб пакету Driver Pack Solution, а всього лише вбити одну команду і всі драйвера збережуться в зручній для вас папці. Це дійсно круто:) Прощайте сторонні програми. Ну вистачить радіти, перейдемо до справи. Я сподіваюся що microsoft додасть цю фукнцию і на більш старих ОС, але поки що з’являється після інсталяції пакета Оновлення 1 для Windows 8.1. І що ж нам для цього потрібно?

1) Відкриваємо меню Пуск і переходимо в меню «Всі програми». Шукаємо в розділі «Службові» утиліту Microsoft PowerShell і запускаємо від імені адміністратора (правою кнопкою по іконі — «Запустити від імені адміністратора»).

2) Вводимо команду для експорту драйверів:

Export-WindowsDriver –Online -Destination D:Drivers

Де, D:Drivers — шлях в якому ви хочете зберегти драйвера.

3) Після завершення експорту PowerShell покаже інформацію по експортованим драйверам.

А у зазначеній папці з’являться папки, що містять в собі експортовані драйвера.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч.

Спасибі за увагу

Матеріал сайту Skesov.ru