Як зробити діфку онлайн?

Як зробити діфку онлайн?

Зараз стало модно робити анімації і публікувати їх в різних соціальних мережах. Анімації ці також називають «gif» або «гифки». У цій статті ми покажемо вам, як швидко і легко зробити діфку з будь-якого відео.

Багато роблять анімації з великої кількості картинок зроблених у Фотошопі. Але це не єдиний, але, напевно, самий трудомісткий спосіб. Ми зараз покажемо вам, як зробити Gif анімацію просто відео з відеохостингу Youtube. Досить буде вибрати відео, яке вам сподобалося, потім вибрати момент відео і скористатися одним із сервісів, про які ми поговоримо нижче.

І так перший сервіс це troll-face.ru

Це просто відмінний сайт – після того, як зробили діфку, її можна завантажити і навіть опублікувати на їх сайті. Якщо ви любитель вести веселий блог, то на цьому сайті ви зможете це робити.

І так приступимо до розробки нашої анімації з відео. Переходимо на сайт у розділ створення картинок troll-face.ru/video-to-gif. У єдиному рядку вставляємо посилання на відео з Ютуба. І натискаємо «Показати відео».

Як зробити діфку онлайн?

Бачимо, як відкрилося відео. На рядку перемотування відео є синя зона – це і буде ваша анімація. Її можна переміщати вліво або вправо, також можна збільшувати або зменшувати довжину майбутньої гифки. Всі інші значення залишаємо такими ж. Потім натискаємо «Створити діфку».

Як зробити діфку онлайн?

Через кілька секунд, гифка буде створена. Її можна переглянути, а справа є кнопка «Завантажити».

Ще один сервіс, який робить анімацію з відео – це makeagif.com

Це іноземний сервіс, він дозволяє робити анімацію не тільки з Ютуба, але і просто з відео з вашого комп’ютера. Щоб завантажити відео з комп’ютера необхідно зробити його не більше 25 Мб. Я знову покажу вам приклад з Ютубом.

Заходимо на сайт makeagif.com і натискаємо на картинку Ютуба.

Як зробити діфку онлайн?

Знову через кілька секунд відкриється схоже вікно з попереднім сайтом. Тільки тут потрібно вказати, з яких почнеться анімація, і вказати, скільки вона триватиме. У нас з 9:25 і буде тривати 5 секунд. Після вибору часу натискаємо «CREATE GIF».

Як зробити діфку онлайн?

Чекаємо кілька секунд – все готово. Натискаємо знизу «Download» і завантажуємо її собі на комп’ютер.

Як зробити діфку онлайн?

Перевага цього сайту те, що логотип на гифке маленький і він не сильно впадає в очі.