Здравствуйте, шановні відвідувачі сайту inetfishki.ru! На сьогоднішній день, соціальні мережі стали дуже популярними серед користувачів. І якщо раніше людям достатньо було просто знайти друзів, знайомих і відновити з ними спілкування, то з часом цього стало мало. І, природно, розробники соціальних мереж почали розширювати функціональні можливості.

Зараз у нас є можливість не просто переписуватися з іншими користувачами. Ми можемо дивитися фільми, слухати, завантажувати і викачувати музику, додавати свої фото і переглядати фотографії інших користувачів, ділитися цікавими записами з друзями, відставляти свої коментарі, і ще багато чого іншого.

Про це я розповідала в попередніх статтях, які ви зможете знайти на сайті. Тепер давайте поговоримо про те, як можна створити свою групу в Однокласниках.

Багато запитують, навіщо потрібна група в Однокласниках, якщо у мене вже є своя сторінка? На вашій сторінці може бути багато інформації: музика, відео, фото, записи, які будуть на різну тематику. А якщо ви, наприклад, захоплюєтеся квітами, вирощуєте їх, купуєте незвичайні види, робите букети, шукайте красиві картинки в Інтернеті? В даному випадку вам краще створити окрему групу і зібрати в ній користувачів, яким також буде цікава дана тема.

Отже, створити групу в Однокласниках можна з нуля і абсолютно безкоштовно. Для цього у вас повинна бути своя сторінка в соціальній мережі. Якщо такої немає, можете прочитати, як зареєструватися в Однокласниках. Для тих, хто не хоче пов’язувати групу зі своїм акаунтом, який використовується для спілкування з друзями, можна створити другу сторінку в Однокласниках. Тут краще врахувати наступне: заповніть її правдивими даними про себе і додайте фото. Справа в тому, що додаючись до групи, що користувачі можуть дивитися, хто є адміністратором, і набагато більше довіру викликає реальна людина.

Про те, як заповнити особисті дані на сторінці і змінити головне фото в Однокласниках, я вже писала. Перейшовши за посиланням, ви можете прочитати ці статті.

Тепер перейдемо до нашої основної теми і розберемося, як зробити групу в Однокласниках. В якості прикладу, буду створювати групу для сайту inetfishki.ru, на якому ви зараз знаходитесь. Ви можете вибрати будь-яку тематику: захоплюєтеся авто – група про автомобілі; любите футбол або баскетбол – група про гравців, матчі, цікаві голи; багато готуєте – кулінарна група, в якій ви можете ділитися корисними порадами. Загалом, тим багато.

Відкрийте головну сторінку свого профілю і в меню під ім’ям клікніть по пункту «Групи».

Тут будуть показані групи, яких ви належите, і ті, які вам рекомендують. У лівому кутку знайдіть кнопку «Створити групу або захід» і натисніть на неї.

Тепер потрібно вибрати тип групи. В Однокласниках можна створити групу «За інтересами» або «Для бізнесу». Виберіть перший варіант і клацніть по ньому.

Далі потрібно придумати «Назва» групи і заповнити відповідне поле.

В полі «Опис» коротко презентуйте свою групу, щоб інші користувачі могли зрозуміти, які матеріали будуть публікуватися. Тут же можете вставити посилання на зовнішній ресурс. Наприклад, на блозі або інтернет-магазин.

Виберіть «Тематику» групи з випадаючого списку.

Потім маркером потрібно відзначити, буде ваша група «відкритої» або «закритої». У першому випадку, в неї зможуть додаватися всі бажаючі користувачі. Якщо ви зробите групу закритою, то переглядати її зможуть тільки учасники. Сторонній людина не побачить вмісту, і якщо захоче вступити в групу, повинен буде подати заявку, яку розглядає адміністрація і вибирає, прийняти її або відхилити.

Відразу можете Вибрати обкладинку» для групи. Це як головне фото профілю.

Коли всі заповніть, натисніть «Створити».

Вітаю! Ви створили власну групу в Однокласниках. На даному етапі вона може виглядати так:

Тепер можете зайти в налаштування і, при необхідності, їх змінити. Клікніть під обкладинкою по кнопочці «Налаштування».

Для початку, в меню зліва достатньо буде змінити основні установки групи та налаштування публічності. Якщо будете вносити зміни, не забудьте перегорнути сторінку вниз і натиснути кнопку «Зберегти».

Тепер можете починати додавати інформацію в групу і запрошувати друзів вступити в неї. Публікуйте цікаві записи, додайте відео і фото. І якщо ви будете займатися нею, те з кожним днем кількість учасників буде тільки збільшуватися, і через час ваша група може стати досить популярною в соціальній мережі Одноклассники.

А, може, і це буде Вам цікаво: