Як зробити інтро для каналу YouTube

Багатьом користувачам, які мають (або планує мати) канал на YouTube, може знадобитися коротке вступне відео (інтро), яке б стало «візитною карткою» їх каналу. Для створення такого вступу існують різні інструменти, що дозволяють створити яскравий, привабливий відеоролик, а потім і використовувати його при демонстрації користувальницьких відео. У даній статті я розповім, яким чином зробити інтро для каналу на YouTube, і які інструменти нам в цьому допоможуть.

Як зробити інтро для каналу YouTubeРозбираємося у створенні вступу відео на Ютуб

Зміст статті

 • 1 Перелік програм для створення інтро на Ютуб
 • 2 Як зробити інтро з допомогою програми ProShow Producer»
 • 3 Монтуємо вступ з Sony Vegas Pro для відео на Ютуб
 • 4 Висновок

Перелік програм для створення інтро на Ютуб

Існує кілька програм (переважно англомовних), з допомогою яких ви можете створити ваш інтро. Окремий список програм для новачків і професійні рішення як «BluffTitler», «Video Maker FX», «Cyberlink Power Director», «Aurora 3DAnimation», «Corel Video Studio Pro», «Sony Vegas», «Adobe ” After Effects», «Hitfilm», а також інші аналоги. Оволодіння їх можливостями в більшості випадків вимагає проходження ряду навчальних уроків, за допомогою яких ви навчитеся користуватися досить великим функціоналом даних програм.

Як зробити інтро для каналу YouTubeСтворіть яскраве інтро з допомогою спеціальних програм

При цьому практично всі перераховані рішення мають платний характер (як і сервіси, що пропонують швидке створення інтро в мережі). Для роботи з такими програмами слід пошукати в мережі різні варіанти їх злому, в іншому ж випадку ви можете отримати ролик з логотипом такої програми, що буде виглядати досить не естетично.

Читайте також: Ідеї для відео на Ютуб.

Як зробити інтро з допомогою програми ProShow Producer»

Наприклад, можна створити відеоролик в 3Д анімації за допомогою умовно-безкоштовної програми «ProShow Producer», призначеної для створення слайд-шоу. Відразу попереджу, що на створеному за допомогою даної програми ролику буде напис про створення відео у зазначеній програмі, як і в більшості умовно-безкоштовних програм такого плану.

Для цього необхідно завантажити, встановити і запустити дану програму, вибрати «Новий проект» і перейти до створення вашого ролика.

Як зробити інтро для каналу YouTubeСтворюйте ваше відео за допомогою програми ProShow Producer»

У вкладці «Додати» — «Заставки» натисніть «Створити». У вікні редактора заставок виберіть тривалість 3 секунди (шаблонна довжина інтро на Ютуб). Перейдіть на вкладку «Шари», клікніть на центральний шар для зміни, а потім на «Замінити» праворуч, і виберіть підходящу картинку для шару на вашому ПК.

Як зробити інтро для каналу YouTubeДля заміни шару клацніть на кнопку «Замінити»

Там же натисніть на напис «Фото ШОУ» праворуч (а також на текст «Для заміни зображення…) і введіть текст, який буде демонструватися на вашому інтро (попутно виберіть для нього розмір, шрифт, колір)..

Вкладка «Слайд» тут же пропонує вам вибрати фон для вашого інтро у відео, а вкладка «Анімація» — використовувати різні ефекти для вашої заставки (об’єкт для ефектів необхідно перед тим вибрати кліком). Вкладка «Звук» дозволяє вибрати звуковий супровід для вашого інтро.

Як зробити інтро для каналу YouTubeЗа допомогою вкладки «Звуки» зробіть настроювання звукових ефектів

Після проведення всіх налаштувань натисніть на «Зберегти» і введіть назву для створеного вами шаблон.

Потім виберіть вкладку «Додати» — «Заставки» — «Мої заставки» — «Додати в слайд шоу» (створений вами шаблон для Ютуба з’явиться в нижньому рядку редагування» (там само можна додати музику для вашого інтро). Для збереження створеного інтро натисніть на «Файл» — «Створити відео слайд-шоу, виберіть формат зберігається відео (наприклад, «Створення avi відео) – «Конвертувати», і збережіть його на ПК.

Цікаво власникам каналів: Розмір шапки для Ютуба.

Монтуємо вступ з Sony Vegas Pro для відео на Ютуб

Іншим популярним рішенням є використання вже готових шаблонів інтро, розроблених за допомогою програми Sony Vegas Pro». Для цього буде необхідно встановити на комп’ютер дану програму, завантажити в неї вже скачаний вами з мережі шаблон, замінити текст на потрібний вам, а потім і зберегти модифіковане інтро.

Як зробити інтро для каналу YouTubeВикористовуйте функціонал програми «Sony Vegas Pro» для створення інтро

Щоб виконати зазначене зробіть наступне:

 • Перейдіть на Ютуб, і в рядку пошуку введіть словосполучення «sony vegas into template download» (або можете пошукати таким чином ролики через Google);
 • Виберіть вподобане інтро з знайденого списку;
 • У примітках до даного відео зазвичай буде розташовуватися посилання на можливість завантаження даного ролика (посилання поруч із «Download»);
 • Перейдіть за посиланням і скачайте ролик з мережі, розпакуйте його (якщо це архів), бажано на робочий стіл;
 • Запустіть на своєму комп’ютері «Sony Vegas» і відкрийте з його допомогою скачаний вами ролик;
 • У представленому інтро нам потрібно змінити текст, для чого розтягуємо ролик, потім тиснемо піктограму з плівкою, і змінюємо початковий текст на потрібний нам (також можна змінити шрифт тексту, розмір і так далі);
 • Після проведення потрібних змін зберігаємо наше відео.
 • Як це виглядає візуально можна переглянути на цьому відео:

  Висновок

  У даній статті мною був розглянутий монтаж інтро для каналу YouTube, і список інструментів здатні нам у цьому допомогти. Найбільш простим і зручним варіантом створення інтро є використання готових шаблонів програми «Sony Vegas Pro», в яких буде достатньо замінити текст на потрібний нам. Створення ж вступу з нуля передбачає високий рівень володіння функціоналом різних видеоредакторов, які у більшості звичайних користувачів відсутня.